Sobota, 19 stycznia 2019. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Noworoczne spotkanie diabetyków w Mrągowie

2018-01-24 06:43:29 (ost. akt: 2018-01-24 07:06:59)

Autor zdjęcia: Grażyna Chmielewska

W połowie stycznia Powiatowy Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Mrągowie zorganizował spotkanie, podczas którego podsumowano pracę stowarzyszenia za 2017 rok oraz wręczono odznaczenia przyznane przez Zarząd Główny PSD.

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego: burmistrz Mrągowa Otolia Siemieniec, wicestarosta powiatu mrągowskiego Magdalena Lewkowicz, lekarze, pielęgniarki, przedstawiciele mrągowskich organizacji pozarządowych, przedsiębiorcy (nasi sponsorzy), członkowie i sympatycy stowarzyszenia.

Podczas spotkania prezes zarządu PSD Teresa Grzesiak-Droś podsumowała działalność stowarzyszenia za 2017 rok. Podziękowała organizacjom i instytucjom, z którymi stowarzyszenie współpracuje za wspólnie zrealizowane przedsięwzięcia. Specjalne podziękowania prezes Grzesiak-Droś skierowała do sponsorów, którzy od wielu lat wspierają działalność mrągowskich diabetyków. A są nimi: Jan Łuński - przedsiębiorca, właściciel firmy Termik, Stanisław Lachowicz - prezes zarządu Banku Spółdzielczego w Mikołajkach, Felicjan Wilbik - przedsiębiorca oraz Andrzej Cudo - przedsiębiorca, właściciel kawiarni Cudo Cafe.

Spotkanie było też doskonałą okazją do wręczenia złotych odznak "Zasłużony dla Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków". Odznaczenia otrzymali: Anna Berak Mosiej, Julian Osiecki, Jan Łuński i Halina Choruży. Po części oficjalnej - podczas obiadu - rozmowy toczyły się wokół tego, co było i tego, co jeszcze przed członkami stowarzyszenia.

Noworoczne spotkania w tej formule Teresa Grzesiak-Droś organizuje od wielu lat, gdyż wie, że każde takie spotkanie owocuje nowymi pomysłami realizowanymi w bliższej lub dalszej przyszłości. Jednakże najważniejsze powody, dla których organizowane są spotkania, to to, że ludzie spotykają się z ludźmi, idee z ideami, serca z sercami.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: GChmielewska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages