Niedziela, 18 sierpnia 2019. Imieniny Bogusława, Bronisława, Ilony

Wybierz z nami Najpopularniejszego Sportowca Roku!

2018-02-12 19:52:58 (ost. akt: 2018-03-05 09:20:44)
VII Mrągowska Gala Sportu

VII Mrągowska Gala Sportu

Autor zdjęcia: Mateusz Kossakowski

9 marca odbędzie się VIII Mrągowska Gala Sportu, której organizatorami są burmistrz Mrągowa oraz Centrum Kultury i Turystyki. Czytelnicy "Kuriera Mrągowskiego" ponownie wybierają Najpopularniejszego Sportowca Roku.

Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Roku potrwa od 13 lutego do 4 marca. Głosowanie sms-owe rozpoczyna się 13 lutego o godz. 6.00, a zakończy się 4 marca o godz. 23.59.

Zgłoszenia sportowców do Plebiscytu dokonywały kluby sportowe działające w Mrągowie poprzez podanie nazwisk kandydatów na adres b.koziatek@ckit.mragowo.pl w terminie do 2 lutego (godz. 16.00).

Najpopularniejszym Sportowcem Miasta Mrągowo 2017 zostanie kandydat, który uzyska największą liczbę głosów wysłanych za pomocą sms-ów.

Głosowanie polega na:
wysłaniu sms-a o treści km.nsm.x, gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi. Liczba głosów przyznana kandydatowi za każdą wiadomość sms wysłaną na niego jest zależna od ceny wiadomości sms, która została wysłana przez głosującego. Koszt każdej wiadomości sms i liczba głosów, która jest przyznana kandydatowi za wysłanie sms-a za daną cenę wynika z poniższego zestawienia:
71051 km.nsm 1,23 zł z VAT 10 pkt.
72051 km.nsm 2,46 zł z VAT 30 pkt.
73601 km.nsm 3,69 zł z VAT 50 pkt.

Czytelnik uczestniczący w głosowaniu może oddać dowolną liczbę głosów.
Ogłoszenie wyników Plebiscytu odbędzie się w Mrągowie podczas VIII Mrągowskiej Gali Sportu, która odbędzie się w Centrum Kultury i Turystyki (początek Gali o godz. 18.00).

Wyniki zostaną opublikowane na łamach „Kuriera Mrągowskiego” oraz na stronie internetowej www.mragowo.wm.pl.

Pełny regulamin jest udostępniony pod adresem www.gazetaolsztynska.pl.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages