Niedziela, 19 sierpnia 2018. Imieniny Emilii, Julinana, Konstancji

Tancerze zmierzą się ze sobą w pierwszej edycji Mazurskich Transformacji

2018-02-28 14:00:14 (ost. akt: 2018-02-28 13:47:40)

Autor zdjęcia: Ewa szalewicz

Centrum Kultury i Turystyki we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Mrągowie zapraszają do udziału w pierwszych Mazurskich Transformacjach Tanecznych. Wydarzenie odbędzie się 14 kwietnia o godz. 11. w CKiT w Mrągowie.

- Do udziału w tanecznym konkursie zapraszamy dziecięce i młodzieżowe zespoły taneczne w różnych technikach. Wspólne prezentacje, wzajemna inspiracja i wymiana doświadczeń a także popularyzacja różnych stylów tańca to cele naszego tanecznego spotkania - deklarują organizatorzy 1. Mazurskich Trasformacji Tanecznych. Zespoły zaprezentują choreografie w dwóch kategoriach: street dance (hip-hop, breakdance, popping, locking, techniki pokrewne) oraz art dance (taniec współczesny, jazz, modern jazz, techniki pokrewne) z podziałem na trzy grupy wiekowe: do 10 lat, 11-14 lat i powyżej 15 lat.

Prezentacje oceni jury złożone ze specjalistów reprezentujących różne style i techniki tańca. Ocenie podlegać będzie oryginalność pomysłu, technika, interpretacja i dobór środków wyrazu oraz wartości artystyczne i kulturowe. Laureaci otrzymają nagrody (rzeczowe i finansowe), a także dyplomy w poszczególnych kategoriach.

Więcej informacji o konkursie na stronach organizatorów: www.ckit.mragowo.pl oraz www.mdk.mragowo.pl.

REGULAMIN
KARTA ZGŁOSZEŃ

Zespoły mogą się zgłaszać do 31. marca.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages