Piątek, 16 listopada 2018. Imieniny Edmunda, Marii, Marka

Aż dziewiętnaście piłkarskich ekip powalczy w Mrągowie o finał Mistrzostw Polski Samorządowców

2018-03-07 17:31:34 (ost. akt: 2018-03-07 17:48:54)

Autor zdjęcia: mat. organizatora

W dniach 9-11 marca Mrągowo będzie gościć drużyny ze strefy północno-wschodniej, które powalczą o awans do finału XXII Mistrzostw Polski Pracowników Samorządowych w halowej piłce nożnej w Brennej. W eliminacjach zapowiedziało swój udział dziewiętnaście drużyn w dwóch kategoriach.

W dwóch mrągowskich halach sportowych zespoły samorządowe walczyć będą o miejsca premiowane udziałem w finałach. W związku z tym, że strefa północno-wschodnia jest najliczniejszą strefą, aż sześć pierwszych zespołów kategorii open i dwa zespoły kategorii 45+ uzyskają awans do finału MPPS w Brennej.

W kategorii OPEN udział w tegorocznych rozgrywkach zgłosiły: Samorząd Mrągowo, Powiat Legionowski, Powiat Lidzbarski, Samorząd Bielsk Podlaski, Korsze, Nowy Dwór Mazowiecki, Radom, Toruń, Mława, Golub Dobrzyń UG, Gmina Miejska Nasielsk, Urząd Miasta Legionowo, UG Mrągowo, UM Biała Piska i Rząśnik UG. W kategorii 45+ wystartują: Samorząd Mrągowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Golub Dobrzyń UG oraz Radom.

Podczas zawodów organizatorzy wyróżnią także:najlepszego bramkarza, najlepszego zawodnika w każdej z kategorii, a także najstarszego zawodnika turnieju.

W organizację tegorocznych eliminacji w Mrągowie włączyły się samorządy: Urząd Miasta Mrągowa, Starostwo Powiatowe w Mrągowie i Urząd Gminy w Mrągowie.

Wyniki spotkań, zdjęcia i klasyfikacja końcowa dostępne będą na stronie www.sportzmieniamragowo.pl.

Program przebiegu Mistrzostw
10.03 (sobota)
Mecze w grupie 45+ – godz. 09.00
Uroczyste otwarcie Mistrzostw – godz. 12.00, ul. Kopernika 2c
Mecze w grupach eliminacyjnych – godz. 13.00

11.03 (niedziela)
Mecze półfinałowe i finałowe – od godz. 10.00
Uroczyste zakończenie Mistrzostw – godz. 14.00

Źródło: SportZmieniaMragowo
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages