Piątek, 18 stycznia 2019. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Dzień Kobiet w Kosewie

2018-03-13 06:10:48 (ost. akt: 2018-03-13 06:31:58)

Autor zdjęcia: Katarzyna Rapkowska

W Dniu Kobiet sołtys wsi Kosewo Roman Rapkowski po raz kolejny zorganizował spotkanie dla wszystkich mieszkanek swojego sołectwa i sołectwa Probark.

O godz.16.00 odbyła się msza w intencji mieszkanek obu wsi, po czym wszyscy udali się do hotelu Country Holiday na spotkanie przy kawie. Jak co roku sołtys Rapkowski stanął na wysokości zadania i zadbał o to, by stoły były bogate w różne słodkości – ciasta, pączki,tort oraz owoce, a także produkty mleczarskie.

Roman Rapkowski złożył wszystkim paniom serdeczne życzenia i podziękował za ich codzienną pomoc i troskę. Następnie przy pomocy panów z Rady Sołeckiej każda z kobiet otrzymała wiosenną prymulkę oraz czekoladkę. Serdeczne podziękowania składamy p.L.Lendzion za udostępnienie sali oraz p. M. Piwowarczyk dyrektorowi ZPM „Mlekpol” za obecność i pyszne mrągowskie jogurty.

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet jest okazją do podziękowań dla tych wszystkich pań, które w szczególny sposób angażują się w życie w wsi i na których pomoc zawsze można liczyć.

Wyrażamy głęboką nadzieję, że jeśli tak silna grupa jaka przybyła na spotkanie – ponad 80 osób przybędzie również na spotkanie przy okazji porządków w naszej wsi to niebawem Kosewo będzie piękne i kolorowe od wiosennych prymulek i uśmiechu naszych drogich mieszkanek.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Kosewo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages