Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

SuperSołtysem powiatu mrągowskiego został...

2018-03-17 10:50:28 (ost. akt: 2018-03-18 11:29:32)
Super Sołtys 2018

Olsztyn-Plebiscyt, podsumowanie i gala, Super Sołtys 2018 w restauracji Pirat na Bałtyckiej Nz.Powiat mrągowski

Super Sołtys 2018 Olsztyn-Plebiscyt, podsumowanie i gala, Super Sołtys 2018 w restauracji Pirat na Bałtyckiej Nz.Powiat mrągowski

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Robert Ciołek z sołectwa Zalec został tegorocznym laureatem plebiscytu na SuperSołtysa. Druga w głosowaniu była Maria Gałązka z sołectwa Jędrychowo, a trzeci był sołtys Ruskiej Wsi - Jan Nowociński.

W piątek 16 marca w restauracji Pirat w Olsztynie odbyła się gala, podczas której wręczono statuetki złotym, srebrnym i brązowym sołtysom z każdego powiatu. Na SuperSołtysa 2018 w powiecie mrągowskim czytelnicy "Kuriera Mrągowskiego" wybrali Roberta Ciołka, sołtysa miejscowości Zalec w gminie Mrągowo. Srebrną Sołtys okrzyknięto Marię Gałązkę z Jędrychowa w gminie Sorkwity, zaś Brązowym Sołtysem 2018 został Jano Nowociński, sołtys Ruskiej Wsi.

Plebiscyt zorganizowany przez "Gazetę Olsztyńską" i "Dziennika Elbląskiego" był prowadzony we wszystkich powiatach naszego województwa. Dodatkowo zostały przyznane tytuły SuperSołtysów województwa warmińsko-mazurskiego. Tu nie było już dodatkowego glosowania, te tytuły otrzymali sołtysi, którzy uzyskali największą liczbę głosów wśród wszystkich kandydatów ze wszystkich powiatów.

Tytuł SuperSołtysa województwa warmińsko-mazurskiego otrzymał
Czesław Janczewski, sołtys wsi Mikosze w gminie Orzysz.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages