Mrągowia znokautowana w sparingu. Stomil pokazał klasę

2018-03-18 18:38:35(ost. akt: 2018-03-18 18:08:35)

Autor zdjęcia: facebook.com/MksBudextanMragowiaMragowo/

Piłkarze Mrągowii mieli w ten weekend (17-18.03) zainaugurować wiosenną rundę sezonu 2017/2018, ale ze względu na zły stan boiska w Korszach mecz odwołano. W związku z tym sparingpartnerem naszych czwartoligowców był Stomil Olsztyn.
Olsztynianie, którzy grają obecnie w I lidze (drugi poziom piłkarskich rozgrywek ligowych) przyjechali do Mrągowa w roli faworyta, co niestety dało się zauważyć w każdym aspekcie gry. Do przerwy goście prowadzili już 6:0, by w drugiej połowie dołożyć jeszcze trzy bramki. Mecz zakończył się porażką MKS 0:9

Po trzy bramki dla Stomilu zdobyli Paweł Abott i Wołodymyr Tanczyk. Po jednym golu strzelili Wiktor Biedrzycki (z karnego), Dani Ramirez i Mateusz Mętlicki. Oby to "lanie" miało pozytywny wpływ na podopiecznych Tomasza Aziewicza. W sobotę 24 marca w ramach rozgrywek IV ligi Mrągowia podejmuje u siebie lidera - Znicz Biała Piska. Spotkanie rozpoczyna się o godz. 15.