środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Pierwszy etap ul. Żołnierskiej jeszcze w tym roku

2018-03-19 12:58:35 (ost. akt: 2018-03-19 13:41:25)

Autor zdjęcia: TW

W Urzędzie Miejskim w Mrągowie odbyły się konsultacje w sprawie przebudowy ulicy Żołnierskiej. Pierwszy etap inwestycji ma być zrealizowany jeszcze w tym roku.

Spotkanie odbyło się na zaproszenie burmistrz Otolii Siemieniec. Dotyczyło projektu przebudowy ulicy Żołnierskiej wraz z łącznikiem wzdłuż zabudowy jednorodzinnej z połączeniem z drogą ul. Piaskową i do ul. Wojska Polskiego. W konsultacjach wzięli udział przewodniczący Rady Miejskiej Tadeusz Orzoł, radny Henryk Nikonor i radny Andrzej Badurek, który osobiście zaangażował się w poinformowanie mieszkańców o konsultacjach. A to spowodowało ich liczny udział w spotkaniu.

Projektant inż. Przemysław Fanselau przekazał informacje o założeniach formalno-prawnych i technicznych drogi. Udzielał też szczegółowych odpowiedzi na zadawane pytania. Mieszkańcy zgłaszali swoje wnioski i uwagi, które zostały odnotowane i poddane analizie.

Jak poinformowała burmistrz Otolia Siemieniec, wykonanie inwestycji jest planowane w dwóch etapach. Pierwszy, który zostanie zrealizowany w tym roku, ma obejmować odcinek z poszerzeniem wjazdu z drogi krajowej w ulicę Wojska Polskiego z jej przebiegiem do garaży. Pozostała część inwestycji została zaplanowana na rok następny.

źródło: UMM
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. vav #2466735 | 195.47.*.* 20 mar 2018 12:20

    Że niby przez małpi gaj?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages