Niedziela, 26 stycznia 2020. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Po psychotropy przyszedł z siekierą w ręku

2018-03-21 21:05:36 (ost. akt: 2018-03-22 09:51:43)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Zniszczenia mienia dopuścił się pewien 23-latek po tym jak nie dostał w aptece leków, które dostępne były na receptę. On jej nie posiadał. Odmowa sprzedaży zdenerwowała go tak bardzo, że m.in. wybił szybę w witrynie.

Do zdarzenia doszło we wtorek (20.03) przy ulicy Królewieckiej w Mrągowie. Policjanci, którzy zostali powiadomieniu o zbitej szybie w witrynie apteki na miejscu zastali agresywnego mężczyznę, który w ręku trzymał siekierę. Kilkukrotnie wezwali go do zachowania zgodnego z prawem i odłożenia niebezpiecznego narzędzia. Mężczyzna był silnie wzburzony i stawiał opór, ale w końcu odłożył na bok siekierę. To umożliwiło jego bezpieczne zatrzymanie, mimo braku współpracy z jego strony i nadal agresywnego i wulgarnego zachowania.

Na miejsce zdarzenia wezwano także karetkę pogotowia. W konsekwencji swojego zachowania mężczyzna trafił do szpitala. W międzyczasie funkcjonariusze ustalili przebieg zdarzenia.

Tego dnia 23-latek dwukrotnie przyszedł do apteki - chciał kupić lek psychotropowy wydawany tylko na receptę, której nie posiadał. Za każdym razem był silnie zdenerwowany odmową. Po drugiej próbie uderzył w witrynę apteki wybijając szybę. Kilka minut później przyszedł ponownie pod obiekt, tym razem trzymając w ręku siekierę.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia. Mężczyzna może odpowiedzieć m.in. za popełnienie przestępstwa zniszczenia mienia.

źródlo: KPP
zdjęcie jest jedynie ilustracją do tekstu

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. skunu mu dać, skunu! #2468138 | 188.146.*.* 22 mar 2018 10:00

    .....

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages