środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Kto zastąpi księżniczkę Oliwię i księcia Adama?

2018-04-06 11:00:00 (ost. akt: 2018-04-06 11:18:22)
Księżniczka Oliwia i Książę Adam - ubiegłoroczni laureaci

Księżniczka Oliwia i Książę Adam - ubiegłoroczni laureaci

Wybór Małej Księżniczki i Małego Księcia to fantastyczna zabawa i walka do samego końca. Rok temu w pow. mrągowskim tytuł i koronę zdobywali Oliwia Cieślewicz i Adam Rudziński. Kto zostanie Księciem i Księżniczką tym razem?

Rok temu mama Oliwii udowodniła, że marzenia można spełnić. Jak wspomina, walczyła do samego końca. — Mam wrażenie, że niektórzy rodzice już się poddali. A ja wysyłałam sms-y do ostatniej minuty! — uśmiecha się pani Sylwia. Jej córka do zabawy dołączyła jako ostatnia. Szybko jednak wyprzedziła rywalki i uplasowała się na pierwszym miejscu. I z tego podium już nie zeszła!

Ale to nie pierwszy sukces Oliwii w naszych akcjach. W tym samym roku mała mrągowianka zajęła drugie miejsce w plebiscycie na „Zimowego Brzdąca”. A rok wcześniej — też w tym plebiscycie — uplasowała się na trzeciej pozycji. — Starsza siostra Oliwki, Kaja, cztery lata temu została Małą Księżniczką powiatu mrągowskiego — opowiada pani Sylwia Cieślewicz. — Druga córka nie mogła być gorsza!
Przed rokiem na trzecim miejscu plebiscytu na Małą Księżniczkę uplasowała się Anna Rudzińska z Mrągowa. W przedszkolu Ania mogła w każdej chwili liczyć na wsparcie swojego brata, Adama, który został naszym Małym Księciem. To spokojny i odpowiedzialny chłopczyk, wspaniały starszy brat, któremu opiekuńczości może pozazdrościć niejeden dorosły.

A jak będzie tym razem? Od tygodnia mamy już peirwszych kandydatów do tytułu Małejk Księżniczki i Małego Księcia. Jako pierwsza zgłoszona została przez sowja mamę 17-miesięczna księżniczka z Grabowa — Klaudia Tafel, 17-miesięczna księżniczka z Grabowa, ale szybko się okazało, że dziewczynka będzie miała konkurencję. Wsród chłopców mamy na razie trzech pretendentów do tytułu i korony. Tym pierwszym był 3-letni Aleksander Wyzner z Mrągowa. Ale w naszej zabawie mogą wziąć udział dzieci dzieci urodzone 27.03.2008 i później. Zgłaszać je mogą rodzice lub opiekunowie prawni.

Jak to zrobić? Należy wysłać jego zdjęcie na adres e-mail odpowiednio do miejsca zamieszkania. W przypadku Mrągowa i powiatu mrągowskiego jest to mragowo@gazetaolsztynska.pl. Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko i wiek dziecka, miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby naszego konkursu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko rodzica (opiekuna), numer telefonu do kontaktu.

Akcja rozpoczęła się 27 marca i potrwa do 26 maja 2018 roku. Zostanie przeprowadzona we wszystkich powiatach. W każdym zostaną wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka 2018 roku. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów. Kandydatury można zgłaszać do 23 maja 2018 roku do godziny 12.

Regulamin: kliknij tutaj

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages