Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Księżniczka Klaudia i Książę Adam na prowadzeniu

2018-04-12 12:00:00 (ost. akt: 2018-04-12 13:50:20)
Na zdj. Hannah Sierzpowska, jedna z naszych małych kandydatek

Na zdj. Hannah Sierzpowska, jedna z naszych małych kandydatek

NASZA AKCJA\\\ Jak co roku o tej porze wybieramy Małe Księżniczki i Małych Księciów. Plebiscyt cieszy się wśród Czytelników dużą popularnością. Obecnie na Wasze głosy czeka dziesiątka kandydatów. Zwycięzców poznamy tuż przed Dniem Dziecka.

W naszej zabawie mogą wziąć udział dzieci dzieci urodzone 27.03.2008 i później. Zgłaszać je mogą rodzice lub opiekunowie prawni.
Jak to zrobić? Należy wysłać jego zdjęcie na adres e-mail odpowiednio do miejsca zamieszkania. W przypadku Mrągowa i powiatu mrągowskiego jest to mragowo@gazetaolsztynska.pl. Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko i wiek dziecka, miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby naszego konkursu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko rodzica (opiekuna), numer telefonu do kontaktu.

Jedną z kandydatek do tytułu Małej Księżniczki jest Maja Niemczyk. To bardzo energiczna, inteligentna i ciekawa świata 3-latka, dla której 24 godziny doby to zdecydowanie za mało. — Brakuje czasu na sen, a nieraz nawet na porządny posiłek, bo jest tyle ciekawszych i bardziej interesujących rzeczy dookoła — śmieje się Izabela Graczyk, mama Mai. Dziewczynka uwielbia spędzać czas na dworze o każdej porze roku i w każdym miejscu. Byle być na powietrzu. — Każde zwierzątko, nawet to najmniejsze jest jej przyjacielem i oczywiście każde dostaje nowe imię — dodaje pani Iza. Jej córka od maleńkości ma styczność z językiem angielskim, nic więc dziwnego że alfabet, liczby czy kolory tak szybko i łatwo przyswoiła właśnie w tym języku.

Nasza akcja rozpoczęła się 27 marca i potrwa do 26 maja. Zostanie przeprowadzona we wszystkich powiatach. W każdym zostaną wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka 2018 roku. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów. Kandydatury można zgłaszać do 23 maja 2018 roku do godziny 12.

Regulamin: kliknij tutajCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages