Ze Szczuczyna przywieźli medale we wszystkich kolorach

2018-04-16 13:49:42(ost. akt: 2018-04-16 14:52:46)

Autor zdjęcia: archiwum klubu

W Szczuczynie odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w zapasach o Puchar Burmistrza Miasta Szczuczyna. W sportowych zmaganiach udział wzięli m.in. reprezentanci LUKS Marcinkowo.
PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Ksawier Skol zdobył tytuł Mistrza Województwa Warmińsko-Mazurskiego w kategorii 54 kg

Sukcesy młodych zapaśników

Młodzi zapaśnicy, trenujący na co dzień pod okiem Witolda Sanko, zmierzyli się ze swoimi kolegami z Podlasia. Po raz kolejny nie zawiedli swoich kibiców, przywożąc z turnieju trofea.

Wśród dziewcząt drugie miejsce w kategorii do 35 kg zajęła Emilia Zdunko, zaś Kinga Romanowska była trzecia w kategorii do 30 kg.

Także chłopcy mają się czym szczycić po powrocie ze Szczuczyna. Złoto zdobył Ksawier Skol, walczący w kategorii do 60 kg, Antonii Kolankiewicz zdobył srebro w kategorii do 47 kg, a Kacper Wyszyński brąz w kategorii do 42 kg.

Dobre wyniki osiągnięte w poszczególnych kategoriach dały ekipie z Marcinkowa trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej turnieju. To kolejne zawody, w których nasi młodzi zapaśnicy udowadniają, że wymagająca sportowa praca przynosi doskonałe efekty.