Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Maluchy walczą o tytuł i koronę. Nasza akcja nabiera rozpędu

2018-04-19 16:26:55 (ost. akt: 2018-04-19 16:31:38)

NASZA AKCJA\\\ O koronę Małego Księcia i Małej Księżniczki powiatu mrągowskiego walczy łacznie dziesięcioro maluchów. W czołówce ciągłe przetasowania i nie wiadomo kto siegnie po tytuł. Małych zwycięzców poznamy jeszcze przed Dniem Dziecka.

W naszej zabawie mogą wziąć udział dzieci urodzone 27.03.2008 i później. Zgłaszać je mogą rodzice lub opiekunowie prawni. Jak to zrobić? Należy wysłać zdjęcie malucha na adres e-mail naszej redakcji: mragowo@gazetaolsztynska.pl. Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko i wiek dziecka, miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby naszego konkursu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko rodzica (opiekuna), numer telefonu do kontaktu.

O tytuł Małej Księżniczki walczy obecnie sześć dziewczynek. Jedną z kandydatek do tytułu jest Maja Banach. — Nasza córeczka jest naszym oczkiem w głowie i chcielibyśmy aby każdy zobaczył jaka jest cudowna i wspaniała. Lubimy rywalizować dlatego zgłosiliśmy ją do plebiscytu — zdradza nam pani Natalia. Maja lubi psocić, uwielbia zwierzaki, lubi przebywać z dziećmi i oglądać zdjęcia. Choć nie skończyła jeszcze roku, gdy tylko leci muzyka, Maja tańczy jak zawodowiec. — Od urodzenia jest bardzo grzeczna i bardzo szybko się uczy. Ciągle się uśmiecha i nawet nie umie płakać. Uwielbia towarzystwo, to bardzo otwarta i nie bojaźliwa dziewczynka — dodaje mama Mai.

Jednym z czterech pretendentów do tytułu Małego Księcia jest Adaś Rabuczewski-Krysiak. Jego rodzice zgłosiliśmy swojego synka do plebiscytu, bo uważają, że to wspaniała pamiątka i niezapominane wspomnienia. — Nasz Adaś lubi długie spacery i uczyć się nowych rzeczy — mówi mama Ewelina. Adaś ma roczek. Jest energicznym, radosnym, uśmiechniętym maluszkiem, bardzo ciekawym świata. — Uważamy, że nasz synek jest najcudowniejszy i miło by było nam, gdyby to właśnie Adaś zdobył tytuł Małego Księcia.

Nasza akcja rozpoczęła się 27 marca i potrwa do 26 maja. Zostanie przeprowadzona we wszystkich powiatach. W każdym zostaną wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka 2018 roku. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów. Kandydatury można zgłaszać do 23 maja 2018 roku do godziny 12.

Regulamin: kliknij tutaj

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages