środa, 21 października 2020. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Mrągowianie wstrzelili się w nową pasję [ZDJĘCIA]

2018-04-26 17:55:15 (ost. akt: 2018-04-26 18:01:40)

Autor zdjęcia: Foto Fokus

STRZELECTWO/// Klub Snajper wystartował z nową, wystrzałową inicjatywą. 21 kwietnia każdy z okolicznych mieszkańców mógł wziąć udział w bezpłatnym treningu.

Strzelnica w Marcinkowie w sobotę była oblegana jeszcze mocniej niż zazwyczaj. Mrągowscy miłośnicy broni palnej, na czele z działaczami klubu Snajper, dzielili się tego dnia swą wiedzą i umiejętnościami. Z kim? Ze wszystkimi chętnymi, od godziny 12 do 17. To było pierwsze tego typu spotkanie, lecz w planach są już kolejne.

— Zapraszamy w szczególności całe rodziny i młodzież. Przygoda ze strzelectwem jest nie tylko bezpieczna, ale i niesamowicie ekscytująca. To piękny, rozwijający człowieka sport — przekonują organizatorzy.

Uczestnicy zostali przeszkoleni z bezwzględnie przestrzeganych na strzelnicy warunków bezpieczeństwa oraz obsługi broni (zajęcia przeprowadzili cenieni specjaliści - Marek Furmanek oraz Jerzy Krasnowski). Następnie mogli spróbować swych sił strzelając z karabinu sportowego.

Dodatkową atrakcją była wystawa broni palnej, przygotowana przez pasjonata i instruktora strzelectwa sportowego - Pawła Jakubowskiego.

Jaki sprzęt można było zobaczyć tego dnia na strzelnicy w Marcinkowie? Zapraszamy do galerii zdjęć!

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages