Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Pół miliona do wydania w Mrągowskim Budżecie Obywatelskim na przyszły rok

2018-05-02 10:35:31 (ost. akt: 2018-05-02 10:45:47)
zdjęcie jest ilustracją do tekstu

zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum GO

W poniedziałek 7 maja ruszają konsultacje społeczne w ramach Mrągowskiego Budżetu Obywatelskiego 2019. Propozycje zadań do MBO może zgłosić każdy mieszkaniec Mrągowa.

To już szósta edycja Mrągowskiego Budżetu Obywatelskiego. Do wydania jest o 100 tysięcy więcej niż rok temu.

Proces MBO rozpoczyna zbieranie pomysłów na zadania, które poddawane będą głosowaniu mieszkańców. Kwota przeznaczona na inwestycje wyniesie 430 tys. zł, a na zadania miękkie 70 tys. zł. Pomysły, które otrzymają największe poparcie będą zrealizowane w 2019 roku.

Zgłoszenia zadań można dokonywać od 7 maja do 4 czerwca, poprzez wypełnienie formularza w wersji papierowej. Formularz należy osobiście złożyć w sekretariacie Urzędu Miejskiego lub wysyłać na adres: Urząd Miejski w Mrągowie, ul. Królewiecka 60A, 11-700 Mrągowo z dopiskiem „MBO 2019”. Do formularza zgłoszenia zdania należy dołączyć listę z podpisami poparcia 20 mieszkańców Mrągowa.

Zgłaszający zadanie może skorzystać z pomocy pracowników Urzędu Miejskiego nieodpłatnie, codziennie w godzinach pracy Urzędu. Złożony projekt zadania nie może przekraczać, wraz z kosztami realizacji, limitu 100 tys. zł na zadania inwestycyjne oraz 14 tys. zł na zadania miękkie.

Od 2 do 15 lipca mieszkańcy będą mogli zagłosować na wybrane zadania.

Zasady MBO 2019 określa REGULAMIN.

Wszelkie informacje o tegorocznej edycji publikowane są na mragowo.pl w zakładce Dla mieszkańców> Mrągowski Budżet Obywatelski 2019

źródło: UMM

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages