Czwartek, 23 stycznia 2020. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Pożartują w słusznej sprawie

2018-05-18 14:05:22 (ost. akt: 2018-05-18 14:24:43)

Autor zdjęcia: Łukasz Lodkowski, Lotek, stand-up

To będzie siedemnasty wieczór ze stand-upem w mrągowskim pubie Ceglana. W ramach trasy "Testowanie pod Żaglami" 24 maja wystąpią tam Łukasz "Lotek" Lodkowski i Karol Modzelewski. Początek o godz. 20.00.

Tym razem do Mrągowa przyjadą dwaj komicy, którzy będą testować swoje nowe materiały. W międzyczasie popływają po Mazurach łódką. Stąd "Testowanie pod Żaglami". Imprezę poprowadzi tradycyjnie Arkadiusz "Jaksa" Jakszewicz.

Łukasz Lodkowski jest jednym z najbardziej energetycznych wykonawców polskiej sceny stand-upowej. Naturalnie śmieszny. Wszystkie elementy, które posiada, od głosu, poprzez mimikę, gestykulację i przekazywane treści, bezsprzecznie legitymizują go do rozbawiania jak najliczniejszych tłumów.

Karol Modzelewski to z kolei komik, stand-uper, prezenter RMF FM i podróżnik. Jak zdradza przeszedł kiedyś Contrę na Pegazusie na czterech życiach. Współtworzył duet Bękarty Stand-Upu. Występował w MTV, TVN, Polsat, TVP, Comedy Central. Uwielbia kontakt z publiką, humor abstrakcyjny i... ser.

Ale ten "Stand-up w Ceglanej" będzie trochę inny niż do tej pory. Podczas występu komików przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na 22-letniego Michała Łukaszuka, który urodził się ze wzmożonym napięciem mięśni, z porażeniem mózgowym oraz upośledzeniem umysłowym w stopniu lekkim. Z roku na rok upośledzenie chłopaka nasilało się. Obecnie Michał potrzebuje nowego specjalistycznego wózka inwalidzkiego, specjalnie wyważonego, dzięki któremu utrzyma równowagę.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages