Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Nowi liderzy w walce o koronę i tytuł

2018-05-20 12:41:14 (ost. akt: 2018-05-20 11:04:04)
Aktualnie na czele naszych rankingów znajdują się Księżniczka Helenka i Książę Marcel

Aktualnie na czele naszych rankingów znajdują się Księżniczka Helenka i Książę Marcel

W plebiscycie na Małą Księżniczkę i Małego Księcia powiatu mrągowskiego mamy spore zmiany na czele rankingów. Nasza akcja kończy się tuż przed Dniem Dziecka.

Klasyfikacja naszych małych księżniczek i książąt co chwilę ulega przetasowaniom. W tej chwili na czele rywalizacji stoją Helenka i Marcel. Rodzice zgłosiły swoje małe pociechy jako ostatni, a to zwiastuje gorący finisz. Mająca zaledwie cztery miesiące Helenka z Mierzejewa wyprzedziła starszą o pół roku mrągowiankę Blankę, która liderowała księżniczkom przez dłuższy czas. W walce szyki może im jeszcze pomieszać mająca nieco ponad roczek Lenka z Mrągowa, choć pozostałe księżniczki wciąż mogą "doszlusować" do czołówki.

Wśród książąt rywalizacja powinna się rozstrzygnąć pomiędzy trzema kandydatami. Na razie na prowadzenie wysunął się niespełna roczny Marcel, mieszkaniec Bagienic Małych, ale tuż za nim są Franek i Adam, obaj mają rok i pochodzą z Mrągowa.

Nasza akcja Mały Książę i Mała Księżniczka od lat cieszy się wielką popularnością. W zabawie mogą wziąć udział dzieci dzieci urodzone 27.03.2008 i później. Zgłaszać je mogą rodzice lub opiekunowie prawni.

Jak to zrobić? Należy wysłać jego zdjęcie na adres e-mail odpowiednio do miejsca zamieszkania. W przypadku Mrągowa i powiatu mrągowskiego jest to mragowo@gazetaolsztynska.pl. Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko i wiek dziecka, miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby naszego konkursu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko rodzica (opiekuna), numer telefonu do kontaktu.

Akcja rozpoczęła się 27 marca i potrwa do 26 maja br. Jest przeprowadzana we wszystkich powiatach. W każdym zostaną wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka 2018 roku. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Kandydatury można zgłaszać do 23 maja 2018 roku do godziny 12.

Regulamin: kliknij tutaj

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages