Sobota, 25 stycznia 2020. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Targi pracy i dzień otwarty w mrągowskim OHP

2018-05-28 13:29:49 (ost. akt: 2018-05-31 10:10:13)
Najbliższe Targi Pracy i Edukacji w Mrągowie odbędą się 12 czerwca

Najbliższe Targi Pracy i Edukacji w Mrągowie odbędą się 12 czerwca

Autor zdjęcia: archiwum KM

POLECAMY\\\ 12 czerwca organizatorzy Mrągowskich Targów Pracy i Edukacji zapraszają młodzież, nauczycieli, pedagogów oraz doradców szkolnych i zawodowych.

Aktywizacja społeczno-zawodowa młodzieży jest od kilkudziesięciu lat jednym z filarów działalności Ochotniczych Hufców Pracy. Inicjatywy edukacyjne, jakie we współpracy z lokalnymi partnerami organizowały jednostki rynku pracy Warmińsko-Mazurskiej Wojewódzkiej Komendy OHP, od lat cieszą się dużym zainteresowaniem młodzieży uczącej się oraz osób poszukujących pracy i bezrobotnych.

Wydarzenia, które odbędą się m.in. w Nidzicy, Biskupcu, Ełku i Mrągowie są skierowana do uczestników i absolwentów OHP , uczniów i absolwentów szkół poszukujących pracy i bezrobotnych.

Głównym celem Targów jest podniesienie poziomu aktywności zawodowej i edukacyjnej młodzieży, przygotowanie młodzieży w tym absolwentów OHP do aktywnego zachowania na rynku pracy, ułatwienie młodzieży nawiązania bezpośredniego kontaktu z pracodawcami, przedstawienia oferty edukacyjno-szkoleniowej OHP oraz promocji usług i instrumentów rynku.

Do udziału w przedsięwzięciach zostali zaproszeni pracodawcy oraz agencje zatrudnienia, placówki oświatowe, instytucje rynku pracy, a także firmy i instytucje świadczące usługi edukacyjne i doradcze. Honorowy patronat nad cyklem inicjatyw edukacyjnych organizowanymi w 2018 roku przez Ochotnicze Hufce Pracy na terenie naszego województwa objął Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki oraz władze lokalne Nidzicy, Biskupca, Ełku i Mrągowa.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages