środa, 22 maja 2019. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Z dwójką małych dzieci przyszła na policję. Miała 1,2 promila

2018-05-29 17:49:33 (ost. akt: 2018-05-29 18:23:24)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Kobieta z dwójką małych dzieci zgłosiła się do dyżurnego mrągowskiej policji. Bełkotała, nie potrafiła też określić wieku swoich dzieci. Badanie wykazało ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Bycie rodzicem to wielka odpowiedzialność i poświęcenie. Niestety nie wszyscy potrafią tym wyzwaniom sprostać. Lekkomyślność rodziców przybiera różne formy. Jedną z nich jest sprawowanie opieki nad dziećmi pod wpływem alkoholu. Wobec takich rodziców często interweniują policjanci, a o konsekwencjach takiej interwencji decyduje sąd rodzinny i nieletnich.

Dzień po Dniu Matki w godzinach popołudniowych przed okienkiem oficera dyżurnego policji stanęła kobieta. Przyszła z dwójką malutkich dzieci — siedmiomiesięcznym i dwuletnim.

— Podeszła bliżej i zaczęła mówić. W tym momencie, okazało się, że jest pod wyraźnym wpływem alkoholu. Jej mowa była bełkotliwa i nawet nie była w stanie określić wieku swoich dzieci — mówi mł. asp. Dorota Kulig z mrągowskiej policji.

Alkomat wykazał, że pijana matka miała ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. W trosce o bezpieczeństwo dzieci przekazano je pod opiekę trzeźwemu członkowi rodziny, a o zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

źródło: KPP

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages