Poniedziałek, 25 marca 2019. Imieniny Bolka, Cezaryny, Marioli

Mocny akcent niekoniecznie na Dzień Dziecka

2018-06-01 12:43:28 (ost. akt: 2018-06-01 14:01:55)
Dobrze znany w Mrągowie zespół Traffic Junky zagra w Ceglanej 1 czerwca

Dobrze znany w Mrągowie zespół Traffic Junky zagra w Ceglanej 1 czerwca

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

Dyskomfort Cerbera to seria koncertów, których gospodarzem jest olsztyński zespół Cerber. W Mrągowie koncert otworzy lokalny band Merystem, gościem olsztynian będzie też`zaprzyjaźniona grupa Traffic Junky.

Aktualnie Cerber promuje swój drugi album studyjny zatytułowany "Śmiara". Muzycy postanowili promować nowe wydawnictwo serią koncertów, które nazwali "Dyskomfort Cerbera" — Dyskomfort to termin, który określa nasz stan ducha. Nienasyceni i poszukujący wolności odwiedzimy miasta, których zgliszcza posłużą nam za parkiet. Zagramy swoje straceńcze pieśni i zrobimy to głośno — zapowiadają członkowie zespołu.

Koncert w Mrągowie odbędzie się w piątek 1 czerwca w restauracji Ceglana. Obok gospodarzy imprezy na klubowej scenie zameldują się też formacje Merystem i Traffic Junky. Początek koncertu o godz. 19.30.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages