Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Sukces Agaty Dowhań ma już 20 lat

2018-06-10 12:00:00 (ost. akt: 2018-06-10 13:56:43)

Autor zdjęcia: archiwum SW Sukces

KULTURA\\\ „Sezamie otwórz się Sukcesem” — chyba tak mogła przed laty powołać do życia swoje Studio Wokalne SUKCES Alibabka, Agata Dowhań. W czerwcu tego roku prowadzone przez nią studio obchodzi dwudziestolecie działalności w Mrągowie.

W samo południe 30 czerwca w Centrum Kultury i Turystyki uroczystości zainauguruje Jubileuszowe Widowisko Multimedialne pod tytułem „SUKCES WCZORAJ I DZIŚ”. Treścią widowiska będą ułożone w atrakcyjną całość fragmenty występów festiwalowych i telewizyjnych Sukcesu. Będą tam między innymi wybrane migawki programów „Od Przedszkola do Opola” oraz szereg wywiadów i ciekawostek z życia zakulisowego.

— Takie były początki — mówi twórca Sukcesu, Agata Dowhań. — Pierwsze eliminacje do programu telewizyjnego „Od Przedszkola do Opola” zorganizowałam z grupą 70 dzieci pod koniec lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku w jeszcze funkcjonującej, w tamtym czasie, jednostce wojskowej w Mrągowie. To było tak dawno — dodaje z nostalgią i już radośniej informuje o programie zbliżających się uroczystości:

— O dwunastej w CKiT zaszczyci naszą uroczystość swoją obecnością jedna z czołowych wokalistek polskiej sceny jazzowej, Lora Szafran oraz kompozytor i aranżer, Jerzy Jarosław Dobrzyński, który napisał musical dla Sukcesu „Kochanie bez granic”. A wieczorem o osiemnastej odbędzie się jubileuszowy koncert Sukcesu w amfiteatrze na Placu Unii Europejskiej. Będą tam niespodzianki z udziałem adeptów Studia. Zapraszam też 29 czerwca na koncert Zespołu Kult do dużego amfiteatru nad jeziorem „Czos”. Tam zagramy support — dodaje na zakończenie.

Za dwa tygodnie Kurier Mrągowski przekaże swoim Czytelnikom program uroczystości i obiecany przez panią Agatę wywiad.

Zdzisław Piaskowski
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages