Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Laura Końpa laureatką pierwszej edycji przeglądu

2018-06-05 12:00:00 (ost. akt: 2018-06-07 04:34:46)
Laureatką przeglądu została utalentowana Laura Końpa

Laureatką przeglądu została utalentowana Laura Końpa

Autor zdjęcia: Wiktoria Piwowarska

KULTURA\\\ W ramach innowacji społecznej Liderzy Akademii Enklawy wdrażanej w Konkursie grantowym TransferHUB od edukacji do zatrudnienia odbył się I Powiatowy Przegląd Muzyków Niezależnych.

W Ceglanej odbywają się różnorodne przedsięwzięcia artystyczne. Tym razem w sobotę 3 czerwca obywał się tam I Powiatowy Przegląd Muzyków Niezależnych.

Przegląd został zorganizowany przez PROJEKT KULTURA, w ramach innowacji społecznej „Liderzy Akademii Enklawy wdrażanej w Konkursie grantowym TransferHUB od edukacji do zatrudnienia”. Niewątpliwym atutem przedsięwzięcia był fakt, że zostało ono zainicjowane poprzez młodzież, która pragnie angażować się i inicjować kulturalne przedsięwzięcia w Mrągowie i powiecie. Warto wspomnieć tu o młodej, utalentowanej Wiktorii Piwowarskiej, która była ważnym koordynatorem podjętych działań. Znamy ją już z różnorodnych odsłon jej aktywności. Jest ona aktorką – amatorką, poetką oraz animatorką. Wydarzenia w Ceglanej promowała na bieżąco na portalowej stronie wydarzenia.

Impreza miała charakter konkursowy. W szranki stanęła utalentowana młodzież z Mrągowa i okolic. Muzyków oceniali: polonistka Dorota Sadłowska, dziennikarz Paweł Krasowski oraz muzyk Daniel Olszewski. Zwycięzcą konkursu została utalentowana Laura Końpa. Drugie i trzecie miejsce kolejno zajęli, młodzi mężczyźni: Krzysztof Matulewicz i Jakub Grzymkowski. Jury przyznało wyróżnienie Kacprowi Sekretarskiemu, który dołączył do uczestników konkursu w ostatniej chwili. Po wystąpieniach młodych muzyków odbył się koncert gwiazdy wieczoru olsztyńskiego zespołu „Green Hill”. Miejmy nadzieję, że to nie był pierwszy raz i konkurs będzie kontynuowany w kolejnych latach.

Agnieszka Beata Pacek

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages