Czwartek, 23 stycznia 2020. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Ich czterech, ona jedna. Kolejny wieczór ze stand-upem

2018-06-06 09:00:00 (ost. akt: 2018-06-07 04:34:39)
Jasiek Borkowski to chyba najbardziej znany komik z tego składu

Jasiek Borkowski to chyba najbardziej znany komik z tego składu

Autor zdjęcia: materiały LDK

KULTURA\\\ Czterech stand-uperów na jednej scenie. Tak zapowiada się kolejny już wieczór z tą formą komediową w mrągowskiej restauracji Ceglana. Kryształowa Trasa AD 2018 zahaczy o Mrągowo w sobotę 9 czerwca.

Kryształowe Noce, czyli Darek Gadowski, Jasiek Borkowski, Jacek Stramik i Bartosz Zalewski powracają. Tym razem w ramach Stand-up Warmia w Ceglanej.
— W 2017 ten wyjątkowy kwartet stand-upowy przemierzył Polskę wzdłuż i wszerz, promując nieoczywistą komedię, przyjaźń, braterstwo i zręczne unikanie komorników. W tym roku wracamy jeszcze bardziej głodni chwały, jeszcze bardziej żądni absolutu, jeszcze bardziej uczesani — mówią sami o sobie.

Kryształowa Trasa AD 2018 to jednorazowy wykwit komediowej energii, znikający w mroku i trzęsący zębami, tym razem z dodatkiem niespodziewanych gości. Oprawą muzyczną z piekła rodem i wizualną w formie powidoków pod powiekami.

W Mrągowskie na jednej scenie pojawi się czterech komików. Jeden z nich, Darek Gadowski, to Pierwszy Kryształ RP, koszaliński mistrz irytacji i relaksacji. Miłośnik przyjemnego życia, dobrych zegarków, złych czarnoksięskich mocy i solidnego wypoczynku. Występował w programach Kuby Wojewódzkiego, TVP 2 i... czasami na skórze, należy się wówczas zgłosić do lekarza.

Jasiek Borkowski to Kryształ Utajony, jeden z najbardziej charakterystycznych komików na polskiej scenie. Uczestniczył w roastach, nagraniach Comedy Central, TVP2 i TVN, a także w kilku dobrych posiadówkach przy trzepaku. Wrażliwiec z duszą poety, czapką bejsbolisty i cudzym portfelem.

Jacek Stramik — Kryształ Mistyczny. Mędrzec z Poznania, na szczęście zwyczajową dla intelektu autodestrukcję zdarza mu się skierować w celach komediowych. Jeśli cenicie Artura Andrusa, to „smolił” w Koszalinie i „kosił” w Smoleńsku, ale jeśli cenicie Artura Andrusa, to Jacek Was nie lubi.

Ostatni z tej czwórki jest Bartosz Zalewski. Kryształ Sporadyczny, wrocławski Fagin (myje się mydłem Fa i pije gin). Całość w autorskim formacie czterech występujących — czterech prowadzących. Zdecydowanie dla osób dorosłych, do komedii i życia.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages