Czwartek, 6 sierpnia 2020. Imieniny Jakuba, Sławy, Wincentego

Piraci z Finlandii muzycznie podbiją Mrągowo. Zagrają na charytatywnej imprezie.

2018-07-20 09:46:36 (ost. akt: 2018-07-20 10:28:43)

Autor zdjęcia: archiwum zespołu

W mrągowskim pubie "Ceglana" wystąpi fińska grupa Cat O' Nine Tails. Muzycznie i wizualnie przeniesiemy się w klimaty rodem z pokładu Czarnej Perły.

Cat O' Nine Tails to symfoniczny piracki metal z Finlandii.
Data "narodzin" tej pirackiej ekipy to rok 2012. Ich debiutancki album "Under Captain's Flag" Ujrzał światło dzienne dwa lata później. Promując to wydawnictwo odwiedzili z koncertami m.in. Finlandię, Szwecję, Norwegię.
Teraz pod piracką banderą szykują się na podbój kolejnych krajów. Już w lipcu ich statek przepłynie przez Polskę, Ukrainę i Czechy. Nie mogą nie odwiedzić żeglarskiej krainy, jaką są Mazury. Już 22 lipca będą siać zamęt na scenie "Ceglanej" w Mrągowie. Okazją będzie ich nowy album "Dark Waters & Brighters Seas", który wypłynie z otchłani już na początku lipca.
Ich koncerty to również wizualne atrakcje. Drewniane beczki, skrzynie czy ziejące dymem armaty przeniosą nas w klimat rodem z "Czarnej Perły", a muzyka porwie do dzikiego, pirackiego tańca.

Koncert Finów połączony będzie z akcją charytatywną na rzecz cierpiącej na nowotwór Katarzyny Walinowicz. Dlatego przed nimi na scenie wystąpi dodatkowo z pieśnią żeglarską Przemek Maruchacz.
Impreza odbędzie się 22 lipca o godz. 17.00 w Restauracji i Pubie "Ceglana" przy ul. Skłodowskiej - Curie 5a w Mrągowie. Zamiast biletów wstępu będzie organizowana zbiórka pieniędzy przy wejściu do lokalu. Odbędą się też licytacje voucherów od paru lokalnych firm. Cały dochód przeznaczony zostanie na pokrycie kosztów operacji Kasi. Osoby, które wcześniej zakupiły bilety otrzymają zwrot pieniędzy w barze i będą mogły wrzucić "co łaska" do puszki.

Wojciech Caruk

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages