Niedziela, 24 marca 2019. Imieniny Gabrieli, Marka, Seweryna

Mrągowscy policjanci skontrolują czy piłeś lub brałeś

2018-08-16 08:36:50 (ost. akt: 2018-08-16 11:38:49)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: KPP Pisz

W czwartek (16.08) na drogach powiatu mrągowskiego policjanci ruchu drogowego będą prowadzili działania, których głównym celem jest eliminowanie z dróg zarówno kierowców nietrzeźwych, jak i tych pod wpływem innych środków odurzających.

Na drogach powiatu mrągowskiego policjanci ruchu drogowego poprowadzą działania „Alkohol i Narkotyki”. Wzmożone działania mają ograniczyć liczbę zdarzeń drogowych powodowane przez osoby, które zdecydowały się wsiąść za kierownicę pod wpływem tych środków.

Alkohol, brawura, brak wyobraźni i rozsądku to tylko kilka przyczyn groźnych zdarzeń drogowych. Pamiętajmy, że każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, zmniejsza szybkość reakcji oraz powoduje błędną ocenę odległości i prędkości. Pijani kierowcy to niestety cały czas śmiertelne zagrożenie na drogach. Dlatego mrągowscy policjanci dzisiaj po raz kolejny przeprowadzą działania pn. „Alkohol i Narkotyki”.

źródło: KPP

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages