Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

O 21 miejsc w Radzie Miasta powalczy w Mrągowie 140 kandydatów

2018-09-27 06:24:54 (ost. akt: 2018-09-27 06:49:24)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

21 października dokonamy wyboru radnych miast i gmin. Na początek prezentujemy aktualną listę kandydatów, którzy chcą zasiąść w Radzie Miejskiej w Mrągowie.

W trzech okręgach miasta Mrągowo mieszkańcy wybiorą łącznie 21 radnych. Do walki o te 21 miejsc w Radzie Miasta stanie aż 140 kandydatów z sześciu komitetów.

Okręg nr 1:
ulice: Bohaterów Warszawy, Generała Leopolda Okulickiego, Generała Władysława Andersa, Giżycka, Gołębia, Harcerska, Jaszczurcza Góra, Kormoranów, Kościelna, Krakowska, Krucza, Królewiecka, Laskowa, Leśna, Leśna Droga, Łabędzia, Młodkowskiego, Młynowa, Moniuszki, Mrongowiusza od nr 36 do końca, Na Ostrowiu, Nowogródzka, Ogrodowa, Orla, Podmiejska, Polna, Rynkowa, Słowicza, Sołtyska, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Tymniki, Widok, Wiejska, Wileńska, Wolności, Zielone Wzgórze, Żurawia, osiedla: Medyk, Mazurskie place: Armii Krajowej, Bolesława Prusa.

Okręg nr 2:
ulice: Adama Mickiewicza, Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cicha, Długa, Dolny Zaułek, Fryderyka Chopina, Grabowa, Jana Kochanowskiego, Jaśminowa, Jaworowa, Jeziorna, Juliana Tuwima, Kalinowa, Klonowa, Kolejowa, Kopernika od 1 do 5 numery nieparzyste i od 7 do końca, Kościuszki, Krasińskiego, Lipowa, Lubelska, Mała Warszawska, Mały Rynek, Marii Curie-Skłodowskiej, Marii Konopnickiej, Mazurska, Mrongowiusza od nr 1 do nr 35, Oficerska, Olsztyńska, Orzeszkowej, Piotra Sobczyńskiego, Przemysłowa, Ratuszowa, Romualda Traugutta, Roosevelta, Rybna, Spacerowa, Staromiejska, Szkolna, Torowa, Towarowa, 8 Maja, Warszawska, Wojska Polskiego od nr 1 do 3, osiedla: Brzozowe, Parkowe, place: Juliusza Słowackiego, Kajki, Marsz. Józefa Piłsudskiego, PCK, Wyzwolenia skwer imienia Jana Pawła II.

Okręg nr 3:
ulice: Dziękczynna, Grunwaldzka, Henryka Sienkiewicza, Kopernika numery parzyste od 2 do 6, Krótka, Krzywa, Księżycowa, Łąkowa, Nadbrzeżna, Piaskowa, Plutonowa, Słoneczna, Wojska Polskiego od nr 4 do końca, Żołnierska, osiedla: Grunwaldzkie, Metalowców, Nikutowo, Półwysep Czterech Wiatrów.

LISTA KANDYDATÓW:

Okręg nr 1:

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MRĄGOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:

SIEMIENIEC Otolia Anna 74 Mrągowo
SZAŁACHOWSKA Ewa Joanna 45 Mrągowo
KAMIENIECKI Wiesław 59 Mrągowo
PERZAN Ewa 48 Mrągowo
PŁOCHARCZYK Edward 30 Mrągowo
OSTROWSKA-MAŁKOWSKA Katarzyna Beata 49 Mrągowo
DORACZYŃSKI Jakub Michał 31 Mrągowo
RÓWCZYŃSKI Wiesław Franciszek 62 Mrągowo
TECNER Wioleta Ewelina 40 Mrągowo
ŻBIKOWSKI Leon 77 Mrągowo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BUŁAJEWSKIEGO:

BUŁAJEWSKI Stanisław 46 Mrągowo
JAKUBAS Daniel Stanisław 39 Mrągowo
ŁAPKA Tadeusz 56 Mrągowo
KULWICKI Karol 28 Mrągowo
BUDREWICZ Grażyna Marlena 50 Mrągowo
DETYNA Katarzyna Iwona 50 Mrągowo
BANAŚ Marzena Irena 45 Mrągowo
PRZYBYSZ Jolanta 57 Mrągowo
GRZYMKOWSKA Małgorzata 48 Mrągowo
ZAMOJSKI Krzysztof 28 Mrągowo

KOMITET WYBORCZY MRĄGOWSKA INICJATYWA SPOŁECZNA:

LEWKOWICZ Magdalena 42 Mrągowo
MOCZYDŁOWSKI Mirosław 57 Mrągowo
BONIKOWSKI Jerzy 59 Mrągowo
KOZIATEK Bartłomiej Bogumił 36 Mrągowo
GNIADY Wojciech Jan 60 Mrągowo
DŁUGOZIMA Bożena Joanna 52 Mrągowo
EKSTEROWICZ Anna Barbara 34 Mrągowo
CHOMKA-ZIĘBA Emilia 35 Mrągowo
CAŁA Arkadiusz 35 Mrągowo
WRÓBEL Robert 39 Mrągowo

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

PARDA Grzegorz Dariusz 50 Mrągowo
KRAJCZYŃSKI Zbigniew 55 Mrągowo
BRZYCKA Elżbieta 61 Mrągowo
JARMUŻEWSKI Grzegorz Joachim 56 Mrągowo
BAŁDYGA Stanisława 70 Mrągowo
BEZLAPOWICZ Mieczysław 71 Mrągowo
CIEŚLA Urszula Tamara 67 Mrągowo
ZALEWSKI Grzegorz Krzysztof 49 Mrągowo
KARWACKA Urszula 64 Mrągowo
JAROĆ-RECZEK Wiesława 59 Mrągowo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY SAMORZĄD - NIEZALEŻNI:

GLINKA Wojciech Piotr 60 Mrągowo
SKRZYPCZAK Teresa 59 Mrągowo
SOBOCIŃSKI Łukasz 33 Mrągowo
KORŻYŃSKI Artur 37 Mrągowo
ŁĘTEK Łukasz Piotr 25 Mrągowo
STEFANIAK Grażyna 48 Mrągowo
KIEŁBASA Dariusz 26 Mrągowo
STOLARCZYK Anna Monika 30 Mrągowo
HOŁOWNIA Jan 63 Mrągowo
CHOJNICKA Wiesława Celina 60 Mrągowo

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MŁODEJ POLSKIEJ EMIGRACJI "INWESTUJEMY W MAZURY":

GANCEWSKA Iwona Elżbieta 54 Mrągowo
PAWLICKI Jerzy 64 Mrągowo
PÓŁTORAK Dariusz Ireneusz 57 Mrągowo
SŁABOSZEWSKI Zdzisław 71 Mrągowo
SŁABOSZEWSKA Ewa Elwira 70 Mrągowo



Okręg nr 2:

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MRĄGOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

PAPIERNIK Dariusz Jacek 50 Mrągowo
GARNOWSKI Mariusz 46 Mrągowo
DORACZYŃSKI Tomasz Daniel 56 Mrągowo
JAŚNIEWICZ Wiesław 52 Mrągowo
KLIMCZUK Marta 35 Mrągowo
SKORUPSKA Joanna Iwona 47 Mrągowo
KULIŚ Marta Magdalena 32 Mrągowo
WITKOWICZ Tomasz 60 Mrągowo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BUŁAJEWSKIEGO

LUBOWIECKA Małgorzata Olimpia 39 Mrągowo
CZYŻEWSKI Rafał 34 Mrągowo
ZAJĄC Andrzej Zbigniew 58 Mrągowo
WIŚNIEWSKA Dorota 40 Mrągowo
BŁAUT Anna 33 Mrągowo
SOKOŁOWSKA Agnieszka 36 Mrągowo
ROJ Krzysztof Henryk 32 Mrągowo
KORDACZUK Wojciech 34 Mrągowo

KOMITET WYBORCZY MRĄGOWSKA INICJATYWA SPOŁECZNA

SZMIGIEL Marek 51 Mrągowo
PYTEL Agnieszka Aleksandra 51 Mrągowo
SZYMAŃSKI Jan 58 Mrągowo
PIÓRKOWSKI Tomasz Aleksander 46 Mrągowo
KRZYWOSZ Ewelina 31 Mrągowo
KALINOWSKI Tomasz 37 Mrągowo
SKARŻYŃSKA Marta Żanna 33 Mrągowo
WILK Bogusław 55 Mrągowo

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

MOROZ Bogdan 51 Mrągowo
MADANECKA Teresa 61 Mrągowo
PIASTA Zbigniew 48 Mrągowo
KURCZEWSKA Ewa 59 Mrągowo
JACKOWSKI Zbigniew 55 Mrągowo
WIDUTO Wiesława Krystyna 48 Mrągowo
PIERSA Marianna 66 Mrągowo
KACZYŃSKI Łukasz Paweł 38 Mrągowo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY SAMORZĄD - NIEZALEŻNI

ŁĘTEK Małgorzata Elżbieta 47 Mrągowo
DUDZIAK Bartłomiej 33 Mrągowo
WILK Mateusz 32 Mrągowo
BŁASZKIEWICZ-SOBOCIŃSKA Elżbieta Maria 64 Mrągowo
DUDZIEC Tomasz 41 Mrągowo
JURKIEWICZ Iwona Iwetta 23 Mrągowo
DAMIĘCKI Paweł 42 Mrągowo
JUROWSKI Rafał 40 Mrągowo



Okręg nr 3:

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MRĄGOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

NIKONOR Henryk 56 Mrągowo
ORZOŁ Tadeusz 75 Mrągowo
NOWAKOWSKA Anna 60 Mrągowo
BADUREK Andrzej 69 Mrągowo
CUDAKIEWICZ Alina 62 Mrągowo
PIĄTEK Alicja 37 Mrągowo
ZAPADKA Stanisław 63 Mrągowo
SIWICKA Anna Małgorzata 39 Mrągowo
ZANIUK Stefan 63 Mrągowo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BUŁAJEWSKIEGO

MIKSZA Marian 66 Mrągowo
MALINOWSKA-DZIEDZIC Jolanta 52 Mrągowo
MARCINIAK Grzegorz Andrzej 58 Mrągowo
CIECIERSKA Wioletta 43 Mrągowo
KARPIŃSKI Kazimierz Bogdan 63 Mrągowo
MOROŃ Maciej 30 Mrągowo
PYŚK Iwona Agnieszka 45 Mrągowo
USZYŃSKI Stanisław 58 Mrągowo
BRZOZA Marta 31 Mrągowo

KOMITET WYBORCZY MRĄGOWSKA INICJATYWA SPOŁECZNA

CYBUL Waldemar Marek 45 Mrągowo
WOJNO Kamil 30 Mrągowo
KUSZPIT Piotr Tomasz 39 Mrągowo
LEWAKOWSKA Bożenna 57 Mrągowo
ŁUKASZEWSKI Rafał 39 Mrągowo
OTKIŃSKA Anna Agnieszka 36 Mrągowo
KOŁODZIEJ Anna Wioletta 44 Mrągowo
BIEŃKO Łukasz Tomasz 37 Mrągowo
WYSOCKA Aneta 35 Mrągowo

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

ZYRA Czesław 60 Mrągowo
SOKOŁOWSKA Krystyna Aldona 40 Mrągowo
MARKOWSKI Rafał 44 Mrągowo
MATYSIAK Andrzej Marian 70 Mrągowo
MIERZEJEWSKA Anna 48 Mrągowo
GADOMSKA Teresa 70 Mrągowo
KRYWICZANIN Cezary Robert 52 Mrągowo
RADEL Tadeusz 65 Mrągowo
KUNKOWSKA Teresa 60 Mrągowo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY SAMORZĄD - NIEZALEŻNI

TARNOWSKI Dominik Damian 40 Mrągowo
KULAS Danuta Zofia 61 Mrągowo
ŻARNOCH Piotr Patryk 31 Mrągowo
KISIEL-SZULC Julita 41 Mrągowo
DEPTUŁA Piotr 40 Mrągowo
JURECKA-GOŁAŚ Agata Monika 38 Mrągowo
ADAMSKI Jakub 30 Mrągowo
GUTOWSKA Anna 33 Mrągowo
WITKOWSKI Arkadiusz 36 Mrągowo
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages