Sobota, 14 grudnia 2019. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Nowe otwarcie w Mrongoville. Wielki Dzień nastąpi 6 października!

2018-09-29 12:15:57 (ost. akt: 2018-09-29 12:59:19)

W sobotę 6 października odbędzie się wielkie otwarcie Mrongoville Family Town. Wśród atrakcji m.in. Ekstremalny Bieg Kowboja, Westernowy Maraton ZUMBA & Strong by ZUMBA, pokazy indiańskie i wiele imprez dla dzieci oraz koncert szant w Tawernie pod Pijaną Zgrają.

Miasteczko Mrongoville Family Town rusza na nowo i to w wielkim stylu! Na Wielki Otwarcie, które odbędzie się w nastepną sobotę organizatorzy przewidują mnóstwo ciekawych atrakcji, nie tylko związanych z... kowbojami.

Na ten Wielki Dzień zaplanowano Ekstremalny Bieg Kowboja, Westernowy Maraton ZUMBA & Strong by ZUMBA, a także pokazy indiańskie i wiele imprez dla dzieci. O godz. 19.00 na scenie Tawerny pod Pijana Zgrają pojawi się Krzysztof Malinowski. Zaraz po koncercie szantowym rozpocznie się zabawa do białego rana – będzie szwedzki bufet, a do tańca zagra zespół Aspen z Łodzi.

UWAGA: rezerwacje na sobotni wieczór pod numerem telefonu 503 790 444. Ilość miejsc ograniczona (bufet w pakiecie)!

Dzień wcześniej Before Party – w Tawernie pod Pijaną Zgrają zagrają szantowy zespół Aura Mesy i bankietowy Happy Band. Gościem specjalnym Before Party będzie Marcin „Różal” Różalski i Marta Kviatkova z Fundacji Pomagam Innym.
Dla każdego gościa przewidziana lampka sampana, kolacja, bufet szwedzki, a także Specjał Szeryfa.

UWAGA: rezerwacje na piątkowy wieczór pod numerem telefonu 503 790 444. Ilość miesjc ograniczona (bufet w pakiecie)!
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages