Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Tym razem pomoc przyszła w porę

2018-10-13 10:00:00 (ost. akt: 2018-10-13 10:34:40)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Chory mężczyzna zadzwonił pod numer 112, poprosił o pomoc i dalej nie był w stanie mówić. Rozłączył się. Operator poprosił o pomoc policję. I ta pomoc przyszła na czas.

Pod numer alarmowy 112 zadzwonił mężczyzna, który powiedział tylko, że chce pomocy, po czym się rozłączył. Niestety próba ponownego połączenia nie powiodła się, ponieważ mężczyzna już nie odbierał. W tej sytuacji zlokalizowano adres pod jakim zarejestrowany jest telefon. Równocześnie dyspozytor centrum powiadamiania ratunkowego natychmiast skontaktował się z mrągowską policją, by ustalić gdzie dokładnie przebywa zgłaszający.

Pod wskazany adres pojechał patrol policji, jednak okazało się, że tam nie mieszka osoba o podanym nazwisku. Kobieta, z którą rozmawiali funkcjonariusze domyśliła się, że może chodzić o jej znajomego. Niestety ona też nie wiedziała, gdzie on teraz mieszka. Podała telefon do innej kobiety, która miała wiedzieć więcej na ten temat.

Policjanci skontaktowali się z kobietą, która wskazała im miejsce, gdzie zgłaszający zamieszkuje. I faktycznie zastano tam mężczyznę proszącego o pomoc. Funkcjonariuszom mimo trudności udało się przyjechać w porę. Ustalono, że mężczyzna źle się czuje, bo ma problemy z sercem. Natychmiast wezwano na miejsce karetkę pogotowia, która zabrała go na szpitalny oddział ratunkowy.

źródło: KPP
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages