Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

Narkotyki, dopalacze, psychotropy - w LO wiedzą jak z tym walczyć

2018-10-27 09:16:33 (ost. akt: 2018-10-27 09:23:45)

Autor zdjęcia: KPP w Mrągowie

Narkotyki, dopalacze, leki na receptę i z te wydawane bez, a także sposób zwalczania narkomanii i profilaktyka. To tylko niektóre zagadnienia poruszone podczas szkolenia, które przeszło grono pedagogiczne z LO w Mrągowie.

Szkolenie z zakresu ptrzeciwdziałania narkomanii dotyczy nauczycieli ze szkół z terenie powiatu mrągowskiego. Tym razem policjantki spotkały się z pedagogami z Liceum Ogólnokształcącego w Mrągowie.

Podczas zajęć informacyjno-prewencyjnych omówiono zagrożenia jakie niesie za sobą zażywanie różnego rodzaju środków odurzających. Przypomniano także, jakie obowiązują procedury postępowania w przypadku ujawnienia ucznia znajdującego się pod wpływem środków odurzających na terenie szkoły lub w przypadku podejrzenia posiadania przez niego narkotyków.

Spotkanie było okazją do zaprezentowania walizki edukacyjno-narkotykowej, w której znajdują się rzeczy łudząco podobne do narkotyków, jak też przedmioty służące do ich zażywania.

źródło: KPP

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Żałosne #2611584 | 213.184.*.* 28 paź 2018 01:21

  Policja... fajnie, ze poinformowaliście nauczycieli jak się zachować w razie ujawnienia ucznia pod wpływem substancji odurzającej. Policja, zawiasy, kilka tysięcy złotych grzywny to genialny wstęp w dorosłe życie dla dzieciaka, którego namówił kolega na zapalenie jointa. Od razu czuje się bezpieczniej wiedząc, ze tacy narkomani zostaną odizolowani od społeczeństwa, a wy dostaniecie premie i bonusy za wykrywalność. Bo statystyki to statystyki, nie ważne jak prawda? ;)

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Olo smolo #2611147 | 188.146.*.* 27 paź 2018 11:15

  Kocham LO

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages