Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Kto zostanie laureatem tegorocznych Śpiewających Obrazów?

2018-11-17 10:53:54 (ost. akt: 2018-11-17 11:00:47)

Autor zdjęcia: Paula Puławska

W sobotę 17 listopada poznamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki, który w mrągowskim Centrum Kultury i Turystyki odbędzie się w ramach impresji artystycznych Śpiewające Obrazy.

— Zapowiada się moc impresji — deklarują organizatorzy konkursu. — Jednocześnie pragniemy serdecznie podziękować wszystkim za nadesłanie wielu ciekawych i różnorodnych propozycji muzycznych! Mamy nadzieję, że będzie jeszcze okazja do wysłuchania ich na żywo.

Na laureatów czekają nagrody pieniężne o łącznej puli 7 tysięcy złotych, a także nagrody specjalne. W puli nagród tą najważniejszą jest debiut w nowym, innowacyjnym projekcie stworzonym przez wytwórnię i management Kayax - „My Name Is New”. To inkubator dla młodych, debiutujących talentów muzycznych. Nagroda obejmuje wydanie singla, intensywną promocję utworu we wszystkich portalach streamingowych oraz na playlistach MNIN, wsparcie merytoryczne zespołu Kayax w zakresie obsługi social media, stron www oraz kreowania wizerunku scenicznego.

Na laureata konkursu czeka też najwyższej światowej klasy, profesjonalne studio nagrań Recpublica Studio. Jedno z najwspanialszych miejsc do twórczych działań funduje nagrodę o łącznej wartości 4812,60 zł brutto w postaci dwudniowej sesji z dostępem do pomieszczeń studyjnych oraz sprzętu najwyższej jakości, a także nocleg dla członków zespołu (max 10 osób).

Imprezę, która odbędzie się w dniach 16-17 listopada, zamknie koncert galowy z udziałem laureatów oraz wyjątkowego zespołu Fisz Emade Tworzywo, mistrzowsko mieszającego muzyczne gatunki.

Program:
(Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie)

16 listopada
18.00 — Złapane w Ruchu — wernisaż fotografii Dominiki Brodzik i Anidy Keller
18.30 — Złapane Słowa — spotkanie z Młodzieżowym Salonikiem Poezji

17 listopada
12.00 — Ogólnopolski Konkurs Piosenki
20.00 — Koncert Galowy
Występ Laureatów OKP + Fisz Emade Tworzywo


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages