Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Akcja "Znicz": ani jednego pijanego kierowcy na naszych drogach

2018-11-05 16:02:41 (ost. akt: 2018-11-05 16:17:45)

W związku z wydłużonym weekendem na drogach powiatu mrągowskiego realizowana działania pn.„Znicz 2018”. Cieszy fakt, że nie zatrzymano żadnego pijanego kierowcy!

Lokalnie większe utrudnienia w ruchu drogowym występowały głównie 1 listopada na drogach przy cmentarzach. W tym dniu na drogach prowadzących do cmentarzy oraz przebiegających przy cmentarzach, oprócz wzmożonego ruchu pojazdów wzrosło także natężenie ruchu pieszego. Dlatego na drogach naszego powiatu pracowało kilkakrotnie więcej policjantów niż zwykle.

Priorytetem działań policyjnych było również upłynnianie ruchu na drogach w pobliżu cmentarzy w związku ze zmianami organizacji ruchu. Funkcjonariusze czuwali przede wszystkim nad tym, aby wszyscy bezpiecznie dotarli na groby naszych najbliższych, a następnie do domu.

W czasie akcji „Znicz 2018”, czyli od środy (31.10) do niedzieli (04.11) policjanci skontrolowali 108 pojazdów. W tym okresie funkcjonariusze nałożyli 15 mandatów karnych, z czego 6 za przekroczenie dozwolonej prędkości. 73 kierowców pouczono, a w przypadku 3 kierowców zostaną przesłane wnioski do sądu. W czasie działań policjanci zatrzymali 2 prawa jazdy oraz 4 dowody rejestracyjne.

W czasie działań policjanci pracowali przy 5 zdarzeniach drogowych. W tym czasie nie zatrzymano ani jednego nietrzeźwego kierowcy.

źródło: KPP

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages