Sobota, 25 stycznia 2020. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Mrągowo z szansami na tytuł Świetlnej Stolicy Polski

2019-01-02 15:00:00 (ost. akt: 2019-01-02 14:32:08)
Mrągowo ma szansę na zwycięstwo w plebiscycie „Świeć się z Energą”

Mrągowo ma szansę na zwycięstwo w plebiscycie „Świeć się z Energą”

Autor zdjęcia: organizator

Mrągowo jest na dobrej drodze do awansu do finału plebiscytu „Świeć się z Energą”. Czy powtórzymy sukces z ubiegłego roku? Głosujemy do 7 stycznia.

W rywalizacji o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” Mrągowo musi stoczyć bój o wejście do finałowej piętnastki, gdzie ewentualnie powalczy o sprzęt AGD o wartości 20 tys. złotych. W momencie powstawania artykułu nasze miasto było na czele stawki województwa warmińsko-mazurskiego!

W ubiegłym roku o wejście do finału plebiscytu walczyły 143 miasta. Najwięcej miejscowości zgłosiło się ze Śląska - aż 21. W rywalizacji regionalnej Mrągowo pozostawiło za sobą m.in. Olsztyn i Ełk. Teraz głosy na najpiękniej oświetlone miasto Warmii i Mazur można oddawać codziennie na stronie www.SwiecSie.pl albo za pośrednictwem dedykowanej aplikacji. Tak, tak to głosy mieszkańców zdecydują, które miasto zaświeci najładniej i zostanie mistrzem naszego województwa. Głosować można codziennie. Wystarczy wysłać sms-a o treści SEM.49 pod numer 72355.

Pierwszy etap sms-owego głosowania potrwa do 7 stycznia. Potem zwycięzcy w poszczególnych województwach powalczą o tytuł „Świetlnej stolicy Polski” i kolejne nagrody dla swoich mieszkańców.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages