środa, 11 grudnia 2019. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Mrągowo w finale! Świecimy dalej

2019-01-11 21:00:00 (ost. akt: 2019-01-11 19:01:23)
Na Mrągowo można głosować na stronie Energii lub poprzez sms

Na Mrągowo można głosować na stronie Energii lub poprzez sms

Autor zdjęcia: organizator

Mieszkańcy wybrali szesnaście najładniej świątecznie oświetlonych miast w Polsce. Wśród nich ponownie znalazło się Mrągowo. Każde z miast-finalistów otrzyma sprzęt o wartości 10 000 zł.

W rywalizacji o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” Mrągowo stoczyło warmińsko-mazurski bój o wejście do finałowej szesnastki, gdzie ewentualnie powalczy o sprzęt AGD o wartości 40 tys. złotych. Głosowanie, które trwało do 7 stycznia, zakończyło się naszym sukcesem.

Podobnie jak rok temu, w rywalizacji regionalnej Mrągowo pozostawiło za sobą m.in. Olsztyn i Ełk. Mieszkańcy wybrali 16 najładniej świątecznie oświetlonych miast w Polsce. Każde z nich otrzyma energooszczędny sprzęt o wartości 10 000 zł, który trafi do potrzebujących. Wszyscy regionalni laureaci zakwalifikowali się do rundy finałowej, która potrwa do 15 stycznia. Zwycięzca „Świeć Się z Energą” otrzyma dodatkowy nowoczesny sprzęt AGD o wartości 40 000 zł.

W ubiegłym roku o wejście do finału plebiscytu walczyły 143 miasta. Najwięcej miejscowości zgłosiło się ze Śląska - aż 21. Teraz głosy na najpiękniej oświetlone miasto można oddawać codziennie na stronie www.SwiecSie.pl albo za pośrednictwem dedykowanej aplikacji. To głosy mieszkańców zdecydują, które miasto zaświeci najładniej. Głosować można codziennie. Wystarczy wysłać sms-a o treści SEM.49 pod numer 72355.

Do tegorocznego finału plebiscytu „Świeć się z Energą”, prócz Mrągowa, zakwalifikowały się: Wrocław, Toruń, Zamość, Wschowa, Łódź, Kraków, Radom, Nysa, Sędziszów Małopolski, Łomża, Wejherowo, Katowice, Kielce, Ostrów Wielkopolski i Świnoujście. Głosowanie w rundzie finałowej rozpoczyna się 11 stycznia i potrwa do 18 stycznia.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages