Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Pomóżmy trenerowi powrócić na murawę

2019-01-18 11:00:00 (ost. akt: 2019-01-18 10:24:46)
W trenowanie młodych piłkarzy Salętu pan Kazimierz dawał nie tylko serce. Teraz sam potrzebuje pomocy

W trenowanie młodych piłkarzy Salętu pan Kazimierz dawał nie tylko serce. Teraz sam potrzebuje pomocy

Autor zdjęcia: archiwum rodzinne

NASZ PATRONAT\\\ Dobro zawsze powraca, co potwierdza przypadek pana Kazimierza. Jeszcze niedawno to on wyciagał rękę do potrzebujących, teraz sam potrzebuje pomocy.

Kazimierz Jachimowski to powszechnie znana i lubiana osobowość, nie tylko w światku piłkarskim. Był trenerem GLKS Salęt Boże, zawsze uśmiechnięty i pełen energii. Zainicjował wiele sportowych wydarzeń, był pomocny, działał społecznie. Głośnym echem odbiła się akcja kiedy pan Kazimierz z własnych śródków zakupił busa, którym przewoził zawodników Salętu Boże na mecze.

Niestety pod koniec marca ubiegłego roku nasz bohater uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Przez prawie cztery miesiące przebywał w śpiączce. Na początku sierpnia co prawda wybudził się, jednak aby powrócić do sprawności konieczna jest długotrwała rehabilitacja. Wcześniejsze wsparcie żony pochłonęło wszystkie oszczędności i rodzina nie jest w stanie z własnych środków pokryć kosztów dalszego leczenia i rehabilitacji.

I teraz jest ten moment, kiedy dobro ma szansę wrócić do pana Kazimierza. W przyszły piątek 18 stycznia w Mrągowie o godz. 19.00 rozpocznie się impreza charytatywna wspierająca rehabilitację trenera z Bożego. W klubie Ceglana zagrają dla niego zespoły Rock Konia i Molly Malone's, a także solistki Ola Cudakiewicz i Dominika Kasprowicz. Już teraz zapraszamy na licytacje i kiermasz, które wesprą konto akcji. Inicjatorką charytatywnej akcji jest Justyna Malinowska, reporterka Meloradia. Sponsorem imprezy jest klub Ceglana. Relację z wydarzenia zapewni Meloradio - partner strategiczny akcji oraz nasz serwis www.mragowo.wm.pl.

ms
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages