Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

Dobra wiadomość dla fanów Dawida Podsiadło! Będzie drugi koncert w Mrągowie

2019-01-09 17:53:50 (ost. akt: 2019-01-09 20:54:37)

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Trasa "Wielkomiejski Tour" Dawida Podsiadło sprzedała się "na pniu". Także w Mrągowie biletów zabrakło wkrótce potem, jak uruchomiona została ich... sprzedaż. Na szczęście mrągowscy fani Dawida, którym nie udało się zdobyć biletu dostają jeszcze jedną szansę!

Wszystko za sprawą drugiego koncertu, który artysta zagra dzień wcześniej. Zatem "Wielkomiejski Tour" będzie "gościł" w mrągowskim Centrum Kultury i Turystyki w dniach 13-14 kwietnia.

Bilety dostępne będą na: www.goodtaste.pl/dawidpodsiadlo od piątku 11 stycznia od godz.12.00.

Dawid Podsiadło to polski wokalista, który karierę muzyczną rozpoczął dzięki programowi X Factor - został jego laureatem. W finale wykonał utwór „With or Without You” z repertuaru U2, a także singel „Better Than a Dream” Katie Melua w duecie z samą wokalistką.

Po wyprzedanej Małomiasteczkowej Trasie wyrusza w prawdziwie Wielkomiejski Tour. Artysta przenosi się do kameralnych sal w mniejszych miejscowościach, a najmniejsza z nich pomieści jedynie 286 osób. Koncerty odbędą się w ponad 30 miejscach dla fanów z każdego zakątka Polski.

Artyście podczas wiosennych koncertów będzie towarzyszyć zespół, z którym z sukcesem zagrał poprzednią trasę, a publiczność usłyszy dokładnie ten sam repertuar, który zabrzmiał na Małomiasteczkowej Trasie.

źródło: organizator/CKiT

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages