Niedziela, 26 stycznia 2020. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Jest głośno w całym powiecie. Tak gra WOŚP!

2019-01-13 18:55:05 (ost. akt: 2019-01-13 19:19:28)

Autor zdjęcia: Marek Szymański

Od soboty 12 stycznia w Mrągowie słychać dźwięki generowane przez największą orkiestre świata - Wielką Orkiestrę Światecznej Pomocy!

Dzień przed finałem w Mrągowie odbyły się dwa koncerty. W Kościele Ewangelicko-Augsburskim zabrzmiały kolędy w wykonaniu Zespołu Wokalnego "Schola Vocale", natomiast w klubie Ceglana orkiestra zagrała na rockowo. Podczas "Koncertu bez Focha" zaprezentowały się zespoły mrągowskie Laketones i Smokin' Rose oraz reszelska grupa reggae - Pulse Generation.

W niedzielę "bazą" WOŚP było Centrum Kultury i Turystyki, gdzie na sali prezentowały się dziecięce zespoły taneczne, wokaliści i zespoły wokalne, a na holu tradycyjnie już odbywał się kiermasz Biblioteki Miejskiej w Mrągowie oraz kiermasz ciast Mrągowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Swoją "cegiełkę" w kwestowaniu dołożyły też mrągowskie morsy - organizatorzy trzeciegu już Biegu do Przerębla.

Wolontariuszy z czerwonymi serduszkami można spotkać w całym powiecie. Akcję towarzyszącą zbiórce pieniędzy na małe dzieci zorganizowali strażacy-ochotnicy z Sorkwit, a imprezy zorganizowały też Centrum Kultury "Kłobuk" w Mikołajkach i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji "Pegaz" w Pieckach.


http://m.wm.pl/2017/11/orig/kurier-mragowski-430921.jpg
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages