Wtorek, 19 stycznia 2021. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Nie brakowało medali, krwi i... interwencji pogotowia

2019-03-05 10:02:27 (ost. akt: 2019-03-05 10:17:32)

Autor zdjęcia: Fight Club Mrągowo

SPORTY WALKI// Niewielki Sulejówek stał się 1-3 marca areną zmagań o Puchar Europy federacji WAK-1F. W pierwszej takiej imprezie w Polsce wzięły udział i mrągowskie specjalistki od K-1 z Fight Club.

W szranki stanęło łącznie 200 zawodników z 10 krajów (m.in. z Rosji i Gruzji). Wśród nich znalazły się podopieczne trenera Tomasza Bieńkowskiego - Sonia Klecan i Emilia Rawa.

- Pierwszgo dnia odbyło się ważenie i trwała cisza przed burzą. Drugi dzień przyniósł ponad 120 walk na matach i na ringu. Trzeci dzień był dniem wielkich finałów. Poziom zawodników był naprawdę bardzo wysoki. Udział w takiej imprezie dał nam wszystkim motywację do jeszcze cięższych treningów na sali - mówi Tomasz Bieńkowski, który został wybrany na głównego sędziego walk K-1 toczonych w ringu.

- Były to dwa dni ciężkiej pracy. Walka za walką, werdykt za werdyktem. Nie zabrakło krwi czy interwencji pogotowania. Z tak wymagającej imprezy nasze panie wróciły całe w złocie, przywożąc do Mrągowa łącznie 3 złote medale - podsumowuje szkoleniowiec. Podkreślając jednocześnie, że cykl przygotowawczy trwa dalej. Na celowniku zawodników Fight Clubu znajduje się obecnie Puchar Sztuk Walki, który 18 maja odbędzie się w Mrągowie.

kk

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages