Sobota, 14 grudnia 2019. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Abelard Giza i podwójna Piniata. Będą dwa występy w Mrągowie

2019-04-11 11:12:36 (ost. akt: 2019-04-11 19:04:23)

Autor zdjęcia: Marek Szymański

Abelard Giza, jeden z najlepszych stand-uperów (dla wielu pewnie najlepszy) przyjeżdża do Mrągowa ze swoim programem „Piniata”. Komik, który wcześniej występował w kabarecie Limo wystąpi w klubie Ceglana.

Zobacz także: Abelard Giza: Lubimy sobie poprzeklinać, powściekać się, podrwić [WYWIAD] — Stand-up jest miejscem dla wszystkich, pod warunkiem, że nie ma żadnej ściemy — mówi nasz rozmówca. Abelard Giza jest jedną z gwiazd polskiego stand-upu. Komik gościł niedawno w Reszlu, gdzie jednego wieczora dwa razy stawał przed tamtejszą publicznością....
Abelard Giza to urodzony w Gdańsku stand-uper, scenarzysta i autor tekstów komediowych. W latach 1999-2014 lider kabaretu Limo, z którym zdobył liczne nagrody i popularność. Twórca programów stand-upowych „Proteus Vulgaris”, „Ludzie, trzymajcie kapelusze”, „Numer 3” oraz serialu „Kryzys”. Aktualnie jeździ z programem „Piniata”.

Zobacz także: Abelard Giza: Niechaj nowy papież będzie kimś fajnym Abelard Giza: Niechaj nowy papież będzie kimś fajnym Ja po prostu wyszedłem i powiedziałem monolog. Cała ta afera raczej mnie bawi — mówi Abelard Giza, lider kabaretu Limo. To za jego tekst "o papieżu i...
Gospodarz sceny w Ceglanej będzie tradycyjnie Arkadiusz „Jaksa” Jakszewicz. Zainteresowanie było tak duże, że Giza gościł będzie u nas dwa dni - 12 i 13 kwietnia. Biletów należy szukać już tylko na... wyprzedażach.

------------------------------------------------------
* 18+ (występ tylko dla widzów pełnoletnich)
* Nagrywanie występu w formie audio i wideo jest zabronione!

Czytaj e-wydanie
Zapraszamy do lektury! Pamiętajcie o nas idąc po zakupy. W czwartek od rana nasza gazeta jest do kupienia. Można ją też kupić w wersji elektronicznej wysyłając sms-a. Wystarczy wejść na stronę >> KUP GAZETĘ >> gdzie "Kurier Mrągowski" wraz z "Gazetą Olsztyńską" kosztuje tylko 1,23 zł.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages