Piątek, 27 listopada 2020. Imieniny Franciszka, Kseni, Maksymiliana

Zaproszenie na przesłuchanie. Młodzi artyści poszukiwani

2019-03-31 20:18:07 (ost. akt: 2019-04-01 13:34:59)

Autor zdjęcia: organizator

10 maja odbędzie się majówka z Mrągowskim Forum Młodzieży. Przewidziano wiele atrakcji, między innymi koncert zespołu FISHECLECTIC. Organizatorzy ogłosili konkurs na support.

Zobacz także: Eklektyczny koncert na Placu Unii Europejskiej Eklektyczny koncert na Placu Unii Europejskiej Majówka na Placu Unii Europejskiej zapowiada się niezwykle ciekawie. Jej organizatorzy zapraszają 10 maja na koncert, którego zwieńczeniem bedzie występ...
Adresatami przesłuchania konkursowego są młodzi wokaliści, zespoły, spośród których wyłoniona zostanie zwycięska trójka. Każdy z nich wykona po dwa utwory i wystąpi na scenie 10 maja 2019 w mrągowskim małym amfiteatrze. Organizatorzy pragną w ten sposób stworzyć możliwość do prezentacji mrągowskich, utalentowanych wokalistów oraz formacji.

Każdy, kto chciałby spróbować powinien wysłać e–maila na adres: beata.urbaniak.pacek@gmail.com lub napisać prywatną wiadomość: na FB Beata Urbaniak. W wiadomości należy podać: wiek, imię nazwisko, skład zespołu. Ważne jest, aby uściślić czy wokaliści będą śpiewać do podkładu, czy też towarzyszyć będą im muzycy. Zgłoszenia będą przyjmowane do 10 kwietnia. Przesłuchanie odbędzie się 12 kwietnia (piątek) o godzinie 18. przy ul. Spacerowej 2 A w Mrągowie. Tego dnia jury wyłoni wykonawców, którzy zaprezentują się na młodzieżowej majówce.
(ABP)

Czytaj e-wydanie
Zapraszamy do lektury! Pamiętajcie o nas idąc po zakupy. W czwartek od rana nasza gazeta jest do kupienia. Można ją też kupić w wersji elektronicznej wysyłając sms-a. Wystarczy wejść na stronę >> KUP GAZETĘ >> gdzie "Kurier Mrągowski" wraz z "Gazetą Olsztyńską" kosztuje tylko 1,23 zł.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages