Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Halówka: Kętrzyn pierwszy, Mrągowo drugie w województwie

2019-04-26 19:43:47 (ost. akt: 2019-04-26 19:53:17)

Autor zdjęcia: organizator

W dniu 24 kwietnia 2019 r. w hali widowiskowo-sportowej w Mrągowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.

W finale wzięły udział najlepsze cztery szkoły, które zostały wyłonione w cyklu rozgrywanych eliminacji powiatowych, rejonowych i regionalnych.
Do finału w Mrągowie przystąpiło Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie, Zespół Szkół Konstytucji 3-go Maja w Iławie, Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku oraz Powiatowe Centrum Edukacji w Kętrzynie

Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”, w którym każdy z zespołów miał do rozegrania trzy mecze. W końcowej klasyfikacji najlepiej poradził sobie z rywalami zespół z Kętrzyna, który wygrał wszystkie swoje mecze. Na drugim miejscu podium uplasowali się chłopcy z CKZiU w Mrągowie. Trzecie miejsce wywalczyła reprezentacja ZSZ z Kurzętnika a miejsce czwarte zajęła ekipa z Iławy.

Wyniki:
Kętrzyn — Iława 3:1
Kurzętnik — Mrągowo 1:1
Kętrzyn — Kurzętnik 3:0
Mrągowo — Iława 3:2
Kętrzyn — Mrągowo 2:1
Kurzętnik — Iława 0:0

Czytaj e-wydanie
Zapraszamy do lektury! Pamiętajcie o nas idąc po zakupy. W czwartek od rana nasza gazeta jest do kupienia. Można ją też kupić w wersji elektronicznej wysyłając sms-a. Wystarczy wejść na stronę >> KUP GAZETĘ >> gdzie "Kurier Mrągowski" wraz z "Gazetą Olsztyńską" kosztuje tylko 1,23 zł.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages