Poniedziałek, 6 kwietnia 2020. Imieniny Ady, Celestyny, Ireneusza

Van Bendler przyniesie fanom światło w... tunelu

2019-05-13 15:37:09 (ost. akt: 2019-05-11 20:34:20)

Autor zdjęcia: archiwum organizatora

W ramach kolejnej edycji "Stand-upu w Ceglanej" wystąpią Adam Van Bendler i Damian Skóra. Występ komików poprowadzi Arkadiusz "Jaksa" Jakszewicz.

24 maja (piątek) w klubie Ceglana w Mrągowie wystąpi Adam Van Bendler przedstawi swój nowy program pt. "Światło w tunelu".

Adam to człowieka który zaprzedał duszę komedii, zwierzętom i... wiecznym tarapatom, dzięki którym zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia. W tym programie dowiemy się co siedzi w głowie introwertyka, który po pięciu latach bytowania w depresyjnej Skandynawii, w obawie przed samobójem powraca do ojczyzny, by postawić wszystko na jedną kartę. Jeszcze nie wie, że ta karta to tylko "jopek", którym sam się staje się w obliczu prawdziwej wojny. Wojny kart pobrudzonych tanim keczupem społecznych oczekiwań i tłuszczem własnych lęków.

Choć opis wręcz ocieka populistyczną głębią i tanią hipsterską apaszką z "sieciówki", to jednak wiadomo, że nie zabraknie tu znów słodko-gorzkich, niszczących od łez żartów i dziwnych hipotez w stylu, do którego przyzwyczaił nas Adam.

W roli supportu pojawi się Damian Skóra. Program poprowadzi Arek "Jaksa" Jakszewicz.

24 maja - Ceglana
Start: 20:00
Bilety w klubie lub na kupbilecik

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages