Wtorek, 24 listopada 2020. Imieniny Emmy, Flory, Romana

Wojownicy opanują Mrągowo. Kto zgarnie Puchar Polski?

2019-05-16 21:19:48 (ost. akt: 2019-05-16 21:28:18)

Autor zdjęcia: pixabay

SPORTY WALKI/// Setki zawodników, blisko 30 klubów z Polski i Rosji, ok. 10 godzin zaciętej rywalizacji... Hala widowiskowo-sportowa w Mrągowie zostanie 18 maja w pełni opanowana przez wojowników! Kto zgarnie złoto Pucharu Polski Sztuk Walki WAK-1F?

Wszystko wskazuje na to, że UKS Fight Club Mrągowo swą debiutancką inicjatywą pucharową ma szansę potężnie zamieszać na ogólnopolskiej arenie sportów walki.

— Nosiliśmy się z organizacją tej imprezy w Mrągowie od dłuższego czasu. Po blisko trzech latach wreszcie dopniemy swego. Cieszę się, że dysponujemy solidną grupą ludzi zawsze gotowych do działania. Pracy przy tym wszystkim jest tyle, że od kilku dni nie ma nawet wolnej chwili, by móc podrapać się po... głowie — mówi Tomasz Bieńkowski, główny organizator.

Wydarzenie będzie trudnym sprawdzianem także i dla samych uczestników. Zwłaszcza tych najmłodszych. Przyjdzie im bowiem zmagać się nie tylko z rywalami, ale i... zmęczeniem. Rejestracja rozpocznie się bowiem ok. 6:30, a sygnał do pierwszych walk (rozgrywanych równolegle na 3 matach) rozlegnie się o 9:30. Koniec pucharowych zmagań, wraz z oficjalną ceremonią wręczenia nagród, planowany jest ok. godziny 18.

— Warto zaznaczyć, iż wstęp na Puchar Polski jest całkowicie wolny. Nie trzeba martwić się o bilety. Zachęcamy więc wszystkich, by przychodzili kibicować całymi rodzinami. Wierzymy, że uda nam się sprawić, że o Mrągowie zrobi się głośno w całej Polsce — podsumowują organizatorzy.

kk

http://m.wm.pl/2019/05/orig/puchar-550599.jpg

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages