środa, 11 grudnia 2019. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Wakacje w Ceglanej rozpocznie salwa śmiechu

2019-06-21 10:19:25 (ost. akt: 2019-06-21 14:28:36)

Autor zdjęcia: archiwum organizatora

Piątek oficjalnie jest pierwszym dniem wakacji. W klubie Ceglana tego dnia będzie można się... pośmiać. Z okazji trzydziestej już edycji "Stand-Up w Ceglanej" pojawią w mrągowskim klubie Jasiek Borkowski i Tomek Kołecki.

Tomek Kołecki to jeden z najlepszych komików młodego pokolenia. Na scenie od 2013 roku. Ze swoimi występami zjechał już całą Polskę oraz trochę Europy, między innymi Holandię, Belgię, Francję, Niemcy, Irlandię, Szkocję i Anglię. Sympatycy stand-upu mogli go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak "Tylko dla dorosłych" TVP2, "Comedy Club" Comedy Central czy "Kuba Wojewódzki" TVN. Tomek wygrał 4. edycję Antrakt Stand-up Festiwal, dzięki czemu mógł wystąpić w takich lokalizacjach jak Warszawski Torwar, Katowicki Spodek czy Gdańska Ergo Arena. Przez dwa lata tworzył projekt Po prostu stand-up. Obecnie jeździ z drugim solowym programem o nazwie "Warto mieć wymówkę".

[bJasiek Borkowski[/b] jest jednym z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przedstawia widzów na własne postrzeganie świata. Nieśpieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek), który przebija sympatyczną melancholią.

Początek o godz. 20. Prowadzenie progamu Arkadiusz "Jaksa" Jakszewicz.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages