Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Monika Duńska kandydatką na Dziewczynę Lata

2019-07-08 11:45:43 (ost. akt: 2019-09-04 22:39:49)

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

"Być kobietą, być kobietą...." — śpiewała Alicja Majewska. Kobietą jest się na co dzień, a Dziewczyną Lata 2019 jest się tylko raz w roku. Dlatego zapraszamy do zabawy wszystkie kobiety. Czas na niezapomnianą letnią przygodę!

Robimy sobie zdjęcia, a później wstawiamy je do internetu. Jednak w sieci życie posta jest krótkie. Po kilku dniach już mało kto o nim pamięta. My proponujemy wam zabawę, której zwyciężczyni trafi również okładkę „Gazety Olsztyńskiej”. To zawsze jest i będzie niezapomnianą pamiątką.

Masz swoje ulubione zdjęcie, którym chcesz się pochwalić? Wesołe zdjęcie z wakacji na przykład na tle Łuku Triumfalnego albo eleganckie zdjęcie z rodzinnej uroczystości, na której błyszczysz w nowej sukience? A może masz fotografię, na której skaczesz na trampolinie, jedziesz na rolkach lub ćwiczysz jogę? A może po prostu takie, na którym promiennie się uśmiechasz? Koniecznie przyślij je do nas. Czekamy na nie!

Nasza nowa akcja Dziewczyna Lata 2019 trwa w najlepsze. Od lat cieszy się wielką popularnością. Nie mamy ograniczeń wiekowych. Jeśli czujesz się w sercu młodą dziewczyną, to ile masz lat, nie ma najmniejszego znaczenia!
Najważniejsze, że czujesz się dobrze sama ze sobą i chcesz zarażać ludzi optymizmem, pewnością siebie i uśmiechem. Zgłoś się do nas. Tak jak zrobiła to Monika Duńska z Mrągowa. Jako pierwsza w powiecie zgłosiła się do naszej zabawy.

http://m.wm.pl/2019/07/orig/20170710-091225-562506.jpg
Fot. Arch. prywatne
Marzeniem Moniki Duńskiej jest nie tylko zostanie Dziewczyną Lata. Chce również wyjechać na wakacje do MoskwyNasza kandydatka decyzję o udziale w plebiscycie podjęła spontanicznie. — Pomyślałam, że mogę przeżyć fajną przygodę,dobrze się przy tym bawiąc, a także zdobywając nowe doświadczenie — twierdzi. Jej zdaniem Dziewczyna Lata powinna być pewną siebie, wesołą i zawsze uśmiechniętą optymistką.

Na co dzień jest mamą i cały swój czas poświęca dzieciom i domowym obowiązkom. — Staram się czasem wyrwać z domu i spełniać swoje pasje jako animator zabaw dziecięcych na urodzinach, weselach i innych imprezach. Nigdy przy tym nie czuję się zmęczona. Jest to moja pasja i zamierzam się tym zajmować. Lubię dzieci i mam bardzo dobre kontakty z nimi. Lubię tez śpiewać od najmłodszych lat i dalej to kontynuuję czasem w domowym zaciszu. Muzyka jest dla mnie odskocznią od codziennych obowiązków — dodaje 25 - latka.

Na aktualne wakacje nie ma sprecyzowanych planów. Myśli jednak o krótkiej wizycie nad morzem. — Lubię spontaniczne decyzje, a co z tego wyjdzie czas pokaże — mówi pani Monika. Jej marzeniem jest wakacyjny wyjazd do Moskwy.

Monika Duńska jest też przekonana, że wakacje to dobry czas na miłość. — Jest świetna pogoda, jesteśmy bardziej odprężeni, wyjeżdżamy na urlopy i mamy chęć na przeżycie wakacyjnej przygody. Chyba nie ma osoby, która nie przeżyłaby choćby wakacyjnego zauroczenia. Jest to okres, który sprzyja miłości, choć nie zawsze taka miłość kończy się stałą relacją. A na taka prawdziwą miłość zawsze jest dobry moment... — dodaje.Szukamy Dziewczyny Lata 2019 „Gazety Olsztyńskiej” i naszych tygodników lokalnych.

Zwyciężczyni rankingu regionalnego trafi na okładkę "Gazety Olsztyńskiej", powiatowych — na pierwsze strony naszych tygodników.

Laureatki naszego plebiscytu otrzymają bezpłatne prenumeraty elektronicznego wydania "Gazety Olsztyńskiej" (ranking regionalny: prenumerata roczna; rankingi powiatowe: prenumerata półroczna).

[quote]Szukamy Dziewczyny Lata 2019 „Gazety Olsztyńskiej” i naszych tygodników lokalnych.

Zwyciężczyni rankingu regionalnego trafi na okładkę "Gazety Olsztyńskiej", powiatowych — na pierwsze strony naszych tygodników.

Laureatki naszego plebiscytu otrzymają bezpłatne prenumeraty elektronicznego wydania "Gazety Olsztyńskiej" (ranking regionalny: prenumerata roczna; rankingi powiatowe: prenumerata półroczna).Jak się zgłosić:
Wystarczy wysłać maila na adres mragowo@gazetaolsztynska.pl. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
- imię i nazwisko kandydatki, miejscowość
- numer telefonu do kontaktu,
- zdjęcie
- oraz formułkę: Jestem pełnoletnia i zgadzam się na wykorzystanie przez organizatora wizerunku i danych osobowych na potrzeby plebiscytu oraz akceptuję postanowienia regulaminu

Ranking Regionalny
Regulamin: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages