Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Ukradł alkohol. Do aresztu trafił, bo był poszukiwany

2019-08-16 14:56:05 (ost. akt: 2019-08-16 13:08:58)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Policja

20-latek ukradł ze sklepu alkohol, uciekał przed policjantami, a następnie schował się pod zaparkowany pojazd. Kryjówka okazała się nieskuteczna, bo został zatrzymany przez mrągowskich funkcjonariuszy. W konsekwencji pijany złodziej trafi na 30 dni za kratki za wcześniejsze przewinienia.

13 sierpnia przed godziną 22.00 oficer dyżurny mrągowskiej policji został powiadomiony o kradzieży sklepowej do jakiej miało dojść w jednym z marketów na terenie miasta. Zawiadamiający poinformował, że sprawca tego zdarzenia uciekł ze sklepu. Chwilę później policjanci dotarli we wskazane miejsce. Tam w rozmowie z pracownikami ustalili wygląd „złodzieja”.

Wychodząc ze sklepu zwrócili uwagę na mężczyznę, którego wygląd pasował do podanego rysopisu. Na widok funkcjonariuszy 20-latek zaczął uciekać, nieskutecznie. Nie pomogło mu nawet ukrycie się pod zaparkowanym pojazdem. Funkcjonariusze wyciągnęli go z kryjówki. Wtedy też standardowo, jak podczas każdej interwencji, przystąpili do ustalania danych mężczyzny oraz do ich sprawdzenia w policyjnych systemach. Okazało się, że 20-latek był poszukiwany przez mrągowski sąd. Za wcześniejsze przewinienia miał odbyć karę 30 dni pozbawienia wolności. Sprawdzili także jego stan trzeźwości. Badanie alkomatem wykazało, że miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze zatrzymali go w policyjnym areszcie, skąd trafi wprost do więziennej celi.

Źródło: KPP Mrągowo

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages