Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Szukamy Super Agro Warmii i Mazur. Oddaj głos na Lokal z Wiejską Duszą

2019-09-04 22:00:00 (ost. akt: 2019-09-12 13:26:55)
Gospoda Pod Łabędziem od dwóch lat jest Lokalem z Duszą

Gospoda Pod Łabędziem od dwóch lat jest Lokalem z Duszą

Prowadzisz gospodarstwo agroturystyczne? Masz na wsi lokal? Uważasz, że twoja wieś jest najpiękniejsza ze wszystkich? W takim razie "SuperAgro WiM" jest dla Ciebie. Zgłoś się do naszej zabawy. To może być dobra okazja do promocji

Ponad 40% mieszkańców naszego regionu mieszka na wsi. Chcemy to docenić, a przy okazji wypromować gospodarstwa agroturystyczne i lokale gastronomiczne z prawdziwie wiejską duszą. Chcemy też pokazać wiejskie społeczności i ich liderów. Dlatego zorganizowaliśmy akcję "SuperAgro WiM". Termin nie jest wybrany przypadkowo, bo weszliśmy w okres dożynkowy. I już teraz zapraszam 22 września do skansenu w Olsztynku na Warmińsko-Mazurskie Dożynki Wojewódzkie.

Nasza akcja ma trzy kategorie: Sołectwo Roku 2019, Gospodarstwo Agroturystyczne 2019, Lokal z Wiejską Duszą 2019

Już teraz prosimy o zgłaszanie kandydatur. Mile widziane uzasadnienia i zdjęcia. Zgłoszenia z powiatu mrągowskiego przyjmujemy na adres: mragowo@gazetaolsztynska.pl. Każdy głosujący otrzyma smsa z kodem, dzięki któremu uzyska dostęp do elektronicznego wydania Gazety Olsztyńskiej z dnia oddania głosu.

Najlepsze sołectwo, gospodarstwo i lokal wybierzemy we wszystkich powiatach naszego regionu. Wybierzemy też zwycięzców na szczeblu regionalnym. Wszyscy laureaci mogą liczyć na promocję w naszych mediach.

Zdobywcy pierwszego miejsca w rankingach powiatowych otrzymają od nas stronę w naszych tygodnikach, zdobywcy 2 i 3 miejsca po pół strony. Teksty ze zdjęciami zamieścimy także w internecie. I przypomnimy je wiosną 2020 roku, przed długim, majowym weekendem.

Na to samo w Gazecie Olsztyńskiej oraz na gazetaolsztynska.pl mogą liczyć laureaci w rankingu regionalnym. Ponadto dla zdobywców pierwszych miejsc w rankingu regionalnym wiosną 2020 roku nakręcimy filmy promocyjne, które zamieścimy na naszych stronach www.

Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku nasz plebiscyt "Lokal z Duszą" wygrała Gospoda Pod Łabędziem, mieszcząca się w Folwarku Łuknajno koło Mikołajek. Podobnie, jak w roku 2017. — Dziękuję za zaufanie i dobrą ocenę naszej pracy. Jest to możliwe dzięki pracy całego zespołu, bo inaczej nie zdobylibyśmy wyróżnienia w roku ubiegłym i nie wygralibyśmy tegorocznej edycji konkursu. Cały czas pracujemy nad tym, żeby goście czuli się jak w domu. Mamy zwierzątka, kózki i owce. Koźlęta i małe owieczki są szczególnie wdzięczne. Trzymamy to miejsce dla wszystkich. Informację o nas można przeczytać w trzech językach. Ubiegłoroczne zwycięstwo mobilizuje do jeszcze bardziej intensywnej pracy i wysiłku. W swoją pracę wkładamy serce i dzięki temu są efekty. Ubiegłoroczny dyplom wyeksponowaliśmy w widocznym miejscu. Goście do nas przyjeżdżają i do nas wracają, a wiedzę o nas przekazują innym. To też jest ważna forma reklamy oraz forma docierania do ludzi szukających wyjątkowych miejsc — nie kryła radości w ubiegłym roku na wieść o wygranej Justyna Dziak-Głowacka, właścicielka Folwarku
Osoby, które postanowiły zatrzymać się w Folwarku, mogą nie tyko odpocząć, ale także aktywnie spędzić czas — dookoła jest wiele ścieżek pieszych i rowerowych.

Folwark leży w sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego, między jeziorem Łuknajno i Śniardwy. Cisza i spokój sprawiają, że jest to idealne miejsce na obiad. Restauracja zachwyca mazurską kuchnią regionalną. — U nas można zjeść sandacza, szczupaka, okonia oraz sielawę, a jeśli goście sami coś złowią, szef kuchni przyrządzi zdobycz — mówi właścicielka Folwarku. — Słyniemy również z dań sezonowych, takich jak placki z kwiatów czarnego bzu czy zupa pokrzywowo-szczawiowa. W naszym lokalu panuje domowa, rodzinna atmosfera — podkreśla.
Dużym atutem jest dostęp do jeziora Śniardwy, z pomostem, miejscem do kąpieli oraz wieżą widokową.

Głosowanie rozpocznie się w momencie otrzymania pierwszych zgłoszeń i potrwa do godziny 23.59 dnia 19.09.2019. Szczegółowy regulamin i aktualne rankingi można znaleźć na stronie internetowej www.mragowo.wm.pl. Nie ma na liście twojej restauracji, gospodarstwa agroturystycznego czy sołectwa? Napisz do nas: mragowo@gazetaolsztynska.pl

RANKINGI POWIATOWE:

Gospodarstwo Agroturystyczne Roku:


Lokal z Wiejską Duszą:


Sołectwo Roku:


Regulamin: kliknij tutaj

redakcja


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages