Czwartek, 16 lipca 2020. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Piesza potrącona na pasach

2019-09-16 14:49:48 (ost. akt: 2019-09-16 15:18:25)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Mrągowska policja prowadziła akcję „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Działania ukierunkowane były na zapewnienie bezpieczeństwa pieszym oraz rowerzystom. Niestety tego dnia na oznakowanych „pasach” została potrącona piesza.

12 września na drogach powiatu mrągowskiego policjanci ruchu drogowego szczególną uwagę zwracali na pieszych i rowerzystów, jak również kierujących stwarzających dla nich zagrożenie. Funkcjonariusze pilnowali też, czy niechronieni użytkownicy dróg przestrzegają przepisy ruchu drogowego i nie popełniają wykroczeń.

Policjanci w ramach działań ujawnili 15 wykroczeń popełnionych przez kierujących polegających na nieprawidłowym zachowaniu wobec pieszych.

Niestety tego dnia doszło do wypadku na szkodę pieszej. Do zdarzenia doszło około godziny 13.00 w Mrągowie. Według ustaleń funkcjonariuszy kierująca toyotą jadąc od ulicy Królewieckiej w ul. Okulickiego nie udzieliła pierwszeństwa pieszej znajdującej się na oznakowanym przejściu. W efekcie potrącenia 83-letnia kobieta doznała złamania nogi.

Źródło: KPP Mrągowo

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages