Wtorek, 24 listopada 2020. Imieniny Emmy, Flory, Romana

Święto nauczycieli okazją do nagrodzenia pedagogów

2019-10-21 10:00:00 (ost. akt: 2019-10-21 10:31:42)

Autor zdjęcia: Paweł Krasowski

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, burmistrz Mrągowa oraz starosta nagrodzili nauczycieli z placówek oświatowych prowadzonych przez samorządy.

W Mrągowie nagrody trafiły do 13 pedagogów. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 14 października w Urzędzie Miejskim w Mrągowie. Otrzymali je: Urszula Bednarska, Mariola Moczydłowska, Halina Kur, Monika Gregorowicz - nauczyciele z Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mrągowie, Mariola Masak, Dariusz Żyłowski - Dyrektor SP1, Edward Suchan, Maryia Saidak, Iwona Michnowicz, Ewa Chodkowska - nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Stefana "Grota" Roweckiegow Mrągowie, Elżbieta Połomka - Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 1 "Stokrotka", Teresa Bączek - Nauczyciel Przedszkola Publicznego Nr 1 "Stokrotka" oraz Stanisława Łyś - Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 2 "Bajka".

Dzień Edukacji Narodowej stał się okazją do spotkania i podziękowania również dyrektorom, nauczycielom, pracownikom oświaty w Powiecie Mrągowskim. 14 października podczas uroczystości zorganizowanej w Starostwie Powiatowym w Mrągowie, starosta Barbara Kuźmicka-Rogala uhonorowała Statuetkami – Nagrodami Starosty Mrągowskiego 11 osób, które w sposób szczególny wyróżniły się w pracy organizatorskiej, dydaktycznej i wychowawczej na rzecz oświaty w powiecie. Kwiaty wraz z gratulacjami, w imieniu Rady Powiatu w Mrągowie, wręczył Przewodniczący Rady Powiatu Roman Rapkowski. W gronie wyróżnionych znaleźli się: Agnieszka Pytel i Grzegorz Ciosek z Zespołu Szkół nr , Mirosław Moczydłowski, Anna Dobrowolska, Mateusz Bijaczewski i Andrzej Stankiewicz z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Barbara Nowińska - Zera i Ewa Baczewska z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej, Agnieszka Kiślak i Justyna Kindziera z I Liceum Ogólnokształcącego oraz Mirosława Bogucka z Zespołu Szkół Specjalnych.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages