Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Wzywają radnych do tablicy

2019-11-13 13:36:45 (ost. akt: 2019-11-13 14:38:22)

Autor zdjęcia: Paweł Krasowski / Mrągowo Miasto Ludzi Aktywnych

Mija rok od wyboru nowej Rady Miejskiej i burmistrza Mrągowa. Niestety ostatnie miesiące i perturbacje pomiędzy radnymi, zdaniem niektórych mieszkańców kładą się cieniem na funkcjonowaniu samorządu. Dlatego pojawiła się oddolna inicjatywa spotkania z rajcami w formie debaty.

Z takim pomysłem wystąpił Łukasz Ostapowicz, właściciel restauracji "Ceglana". I to właśnie w jego lokalu przy ul. Skłodowskiej 13 listopada o godz. 19.00 mieszkańcy Mrągowa będą mogli spotkać się z radnymi. Udział w spotkaniu potwierdziła większość rajców. - Serdecznie zapraszamy na spotkanie z naszymi radnymi, naszymi wybrańcami, którzy mają w sercu Mrągowo, chęć działania na jego korzyść, dążenie do rozwoju naszego miasta. Niestety ostatnio dość głośno o różnych podziałach w Radzie, ciągłej niezgodzie itp. Chcemy umożliwić spotkanie mieszkańców z radnymi, zadać im pytania, wysłuchania każdej ze stron - zachęca pomysłodawca.

Spotkanie będzie miało formę debaty. Na początku min. zostanie przedstawiona opinia mieszkańców o działalności obecnej rady. Następnie radni będą debatować nad czterema problemami zgłoszonymi przez mieszkańców. Na każdy z nich poświęcą po 5 minut. Obecni na spotkaniu będą mogli zadać samorządowcom 15 pytań. Kluby Radnych będą miały minutę na odpowiedź na każde z nich. Debata będzie moderowana.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages