środa, 25 listopada 2020. Imieniny Elżbiety, Katarzyny, Klemensa

Coolturalnie z aparatem przez Mrągowo

2019-11-19 21:00:00 (ost. akt: 2019-11-19 18:54:56)
Młodzi fotografowie uwieczniali najważniejsze imprezy

Młodzi fotografowie uwieczniali najważniejsze imprezy

Autor zdjęcia: archiwum BM Mrągowo

Sławomir, Poparzeni Kawą Trzy, Future Folk czy Papa D. to tylko niektóre gwiazdy, które odwiedziły latem Mrągowo. Teraz, dzięki młodym fotografom działającym w ramach warsztatów Biblioteki Miejskiej, będziemy mogli jeszcze raz przeżyć te "imprezowe" chwile.

22 listopada o godz. 18.00 w galerii Centrum Kultury i Turystyki odbędzie się wernisaż fotograficznej wystawy. - Zdjęcia prezentowane na wystawie są przeglądem wszystkich wydarzeń kulturalnych, które odbyły się w Mrągowie w 2019 roku. Autorami fotografii jest młodzież uczestnicząca w warsztatach fotografii reportażowej zorganizowanych przez bibliotekę. Zajęcia prowadził Waldemar Bzura - informują organizatorzy.

Na fotograficznym papierze uwiecznione zostały takie imprezy, jak m.in: Dni Mrągowa, Mazurska Noc Kabaretowa, Piknik Country, Mazurski Festiwal Operowy Belcanto czy Festiwal Weselnych Przebojów. - Warto przyjść na wystawę chociażby dlatego, żeby zobaczyć siebie na zdjęciach. Fotografowaliśmy nie tylko artystów, ale też widownię. Może dzięki tej wystawie ktoś zainteresuje się fotografią i przyjdzie do nas na kolejne warsztaty - zachęca Dominika Paula Brodzik, jedna z autorek fotografii.

Projekt "Coolturalnie przez Mrągowo" był dofinansowany z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Gminy Miasto Mrągowo.

Wojciech CarukPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages